close

Sice víme, že v dnešní době se již většina televizí dá namontovat na stěnu. Na druhou stranu. Ne všichni si svoji televizi na stěnu skutečně montují. Někteří z nás mají starší model televize, nebo LD obrazovku se stojanem či dávají přednost designu a televizní stolek si instalují pod na stěnu namontovanou obrazovku. Pojďme se podívat, jaký designový kousek by se do vašeho obýváku hodil.

Lidé většinou kladou největší důraz na sedačku nebo televizi než na stolek pod televizi. Tón a styl pokoje však většinou udává celková zábavní jednotka společně se vším, co k ní patří. Vždyť kdyby v obýváku nebyla televize, byl by to obývák?

children-403582_1280

Levné, alternativní a designové řešení

Tak například my jsme to vyřešili velmi levně, ale hlavně designově. Koupili jsme si dvě šedé traverzi, které jsme postavili na sebe. Úplně nahoru jsme umístili obrazovku, doprostřed klávesnici a do spodní „poličky“ repráky, neboť máme televizi propojenou s PC.

Stejně tak si můžete stolek vyrobit i z palet nebo napuštěného a nalakovaného špalku dřeva.

cafe-436082_1280

Designové, značkové a elegantní řešení

Na trhu je samozřejmě k dostání i mnoho designových značek nebo levných řešení od velkých „konfekčních“ výrobců, jako je IKEA, SCONTO, ASKO a podobné. Stolek si samozřejmě můžete umístit pod televizi i přesto, že televize bude namontovaná na stěně. Popravdě řečeno je toto řešení zajímavější a příhodnější, neboť televize na stěně vypadá chudě. Navíc každý si potřebuje někam uložit časopisy, květiny či ovladače.

tv-529915_1280

Tags : Stolek pod televizi

Komentáře k článku