close
Komerční články

8 tipů na romantický večer, který si můžete udělat kdykoli

Neomezujte se Valentýnem. Váš vztah si zaslouží romantický večer kdykoli je to možné. Stačí si na něj udělat čas.

A čas byste si opravdu udělat měli. Pro každý vztah je totiž extrémně důležitý – bez něj se odcizíte, což nikdy nevěstí nic dobrého. Romantické maličkosti přitom můžete dělat každý den. Jednou, ale klidně i několikrát týdně si pak udělejte hezký večer ve dvou.

Couple kissing and drinking champagne on the bed in bedroom
Couple kissing and drinking champagne on the bed in bedroom

1.Vypněte počítač a mobil

Tento večer je jen váš a vašeho partnera/partnerky. Nenechte se nikým a ničím rušit a už vůbec neodbíhejte kontrolovat, co je nového na sociálních sítích!

2.Objednejte si jídlo

Abyste ušetřili čas, vynechte pro jednou vaření večeře a nechte si jídlo přivézt až domů. Vyzkoušejte třeba sushi nebo jinou exotickou lahůdku. Budete mít víc času pro sebe a navíc si budete připadat trochu jako v americkém filmu.

Valentín

3.Pusťte si film

Mnoho lidí má romantiku spojenou s návštěvou kina. Přitom ale cestou tam a zpátky ztrácíte čas a přes chroustání popcornu v kinosále často neslyšíte děj. Romantickou komedii si daleko lépe užijete se sklenkou vína doma na gauči.

4.Nechte svítit jenom svíčky

Aby vás nerozčiloval nepořádek v bytě, zhasněte a zapalte svíčky. Nejenže skryjí, co se nestihlo uklidit, navíc navodí perfektní romantickou atmosféru.

Valentín1

5.Vsaďte na vůně

Navoňte nejen sebe, ale i interiér. Je jedno, jestli použijete aroma lampu, difuzér nebo vonné tyčinky. Důležité je, aby vám zvolená vůně byla příjemná.

6.Hezky se oblékněte

Vytahané tričko a staré tepláky nejsou na romantický večer to pravé. Nemusíte se ale hned soukat do šatů či košile. Jednoduše si pořiďte hezké domácí oblečení. Službu udělá také pohodlný župan.

7.Pusťte hudbu

Můžete si povídat, poslouchat nebo třeba tančit. Vždy ale nechte na pozadí hrát příjemnou hudbu. Sestavte si společně vlastní romantický výběr nebo si pusťte hotový playlist na internetu.

8.Zavrtejte se do peřin

Po romantickém večeru u filmu se přesuňte do ložnice. Aby se vám leželo opravdu královsky, je důležitá kvalitní matrace. Doporučujeme luxusní model Curem C5000 EGO od společnosti Curem.

Matrace Curem jsou složeny z několika vrstev, které zajišťují proudění vzduchu i dokonalou oporu. Na takové matraci by zkrátka byla škoda jít hned spát.

Tags : matrace
Marks

The author Marks

Leave a Response