close
Spolupráce

Sháníte levné ubytování v Plzni? Dobré zázemí najdete v Dýšině

screen-ubytovna

Plzeň patří k vůbec nejnavštěvovanějším místům na západě Čech. Téměř dvousettisícové město láká jak z turistického hlediska, tak i z pohledu dobrých možností sehnat kvalitní práci. Ať už sem míříte za prací, nebo chcete Plzeň poznat jako turisté, hodí se vám informace, kde se zde dá levně ubytovat.

screen-ubytovna

Vyhněte se ubytování v centru Plzně, je příliš drahé

Ideální je, pokud zvolíte některou z okrajových částí města, přímo v centru je totiž ubytování výrazně dražší. Zdejší penziony, hotely, ale i ubytovny totiž dobře vědí, že je o ubytování v Plzni po celý rok velký zájem. Ceny pak uměle nadsazují. Jako studentům, nenáročným turistům, ale i dělníkům, kdy sem míříte za prací, vás každá ušetřená koruna potěší.

Velmi pěkné zázemí najdete v obci Dýšina, která se nachází přibližně 10 minut jízdy autem a hromadnou dopravou od centra města. V tamní ubytovně si můžete pronajmout lůžko už od pouhých 130 Kč na den, což je zřejmě nejlevnější nabídka, na kterou můžete v rámci shánění levného ubytování v Plzni a jejím okolí narazit. Běžně se ceny v podobných zařízených pohybují minimálně o 100 dráž, v mnohých případech i na vyšších částkách.

Ubytování, na kterém ušetříte spoustu peněz

Jde o levné, ne však nijak podřadné ubytování. Byť má pojem „ubytovna“ v ČR celkem nevalnou pověst, v případě ubytovny v Dýšině budete mile překvapeni. Jedná se o útulně zařízený objekt se standardně vybavenými pokoji, které nenáročnému člověku v klidu vystačí. Každý pokoj má například zavedený internet, což určitě na ostatních ubytovnách není zvykem. Interiéry ubytovny se denně uklízejí, takže v celém objektu panuje stálý pořádek a čistota. Je navíc střežená, takže je zde klid a bezpečí.

Ubytovnu najdete na okraji obce, v těsném sousedství známého golfového resortu, který se využívá i pro mezinárodní golfové turnaje. V Dýšině je i pár obchůdků, v nichž si koupíte základní potraviny. Pro větší nákupy to pak máte jen kousek do centra Plzně, kam odtud jezdí autobusy MHD.

Levnější ubytování v Plzni těžko najdete. A když už, tak rozhodně nebude tak kvalitní jako v Dýšině. Rezervaci lze provést online na webových stránkách ubytovny, případně na telefonním čísle  604 779 534.

Autor Marks

Komentáře k článku