close
vestavna-skrin

Každá vestavěná skříň vyráběná na míru je originál. Jak může vypadat a co ovlivňuje výslednou cenu?

Vestavěná skříň je ideální řešení jak získat dostatek úložných prostor na malém prostranství. Vestavěnky na míru lze „napasovat“ do jakéhokoli výklenku nebo pod šikmou střechu. Konečná cena za zhotovenou skříň není závislá pouze na druhu a množství spotřebovaného materiálu, ale také na uspořádání interiéru skříně. Pojďme se nyní podívat, jak může vaše skříň vypadat a kde je možné ušetřit.

Barevné provedení interiéru

Pokud zvolíte klasický bílý dekor interiéru skříně před uni barvami, nepocítíte tak silný „průvan“ v peněžence.

Rámy a kování

Vybírat můžete mezi železným a hliníkovým provedením. V čem se liší?

Hliníkový rám se vyznačuje vyšší pevností, kvalitou, je na něj poskytována delší záruční doba. Z toho plyne také vyšší cena v porovnání s železným rámem.

Interiérové vybavení skříně

Čím složitější vnitřní uspořádání, tím více se odrazí na výsledné ceně.

Materiál a typ dveří

U vestavěných skříní se můžete setkat s následujícími typy dveří:

  • posuvné
  • otevírací (na panty)
  • skládací

Jednotlivé typy výplně a jejich provedení se pohybují v různých cenových hladinách. Např. klasické zrcadlo je levnější než speciální typy skla.

Na čem lze ještě ušetřit?

Značnou částku se vám podaří ušetřit, pokud nebudete požadovat u skříně např. dno, záda nebo strop. Kromě ušetřených finančních prostředků zajistíte dostatečnou cirkulaci vzduchu ve skříni.

Představu o přibližné ceně vestavěné skříně získáte, když si ji navrhnete v online konfigurátoru. Poté, co vyberete materiál, vnitřní uspořádání a vyplníte všechny parametry, obdržíte v co nejkratší době přibližnou cenu vaší vestavěné skříně.

Zdroj obrázků: pjatak.cz, pixabay.com

Tags : vestavěná skříň

Komentáře k článku