close
nerezove_zabradli2

Díky dnešní době, kdy je bohatá nabídka interiérových a exteriérových prvků bydlení, si nemůže nikdo stěžovat, že by nebyl spokojen s podobou svého rodinného domu či bytu. Každý preferuje něco jiného, to co se líbí jednomu, nemusí zaujmout druhého, v každém případě si však většina z nás všímá určitých stylů a trendů bydlení. Velmi příjemným, komfortním, stylovým a elegantním prvkem jsou nerezová zábradlí, jež nabývají mnoho variabilních podob, s nimi lze dosáhnout pozitivních změn!

Nerezové zábradlí působí jedinečným dojmem. Vypadá čistě a jednoduše, v tom se skrývá síla. Pořídíte-li si nerezové zábradlí stavebnicového systému od společnosti J. A. P., budete plně spokojeni.

J. A. P. – vyberte si kvalitní zábradlí od profesionálů

Nerezové zábradlí promění tvář interiéru /
Nerezové zábradlí promění tvář interiéru /

Zábradlí je nepostradatelnou součástí každého schodiště. Plní minimálně dvě základní funkce, a sice užitkovou stránku věci, kdy zajišťuje bezpečnost při pohybu po schodech a samozřejmě i problematiku stylu a designu. V ideálním případě by mělo při pořizování zábradlí dojít k vyváženému spojení těchto dvou specifik. Jakýmsi bonusem od společnosti J. A. P. je potom i velice příjemná pořizovací cena.

Nerezové zábradlí se může plně přizpůsobit vašim představám, či požadavkům okolních prostorů, kam bude instalováno. Nerez patří mezi materiály, jež nevyžadují téměř žádnou údržbu, pochlubí se také líbivým vzhledem. Ideálním řešením jsou tzv. stavebnicové systémy zábradlí s jednoduchou montáží!

Nerezové zábradlí v mnohých podobách

Sklo a nerez jdou dokonale k sobě /
Sklo a nerez jdou dokonale k sobě /

Kombinace jednotlivých komponent zajišťuje vytvoření moderního nerezového zábradlí na všechny typy schodišť. Díky široké pestrosti výplní si na své přijde každý. Výplně představují na první pohled drobnost, která má však na celkový design v podstatě zásadní význam.

Můžete si vybrat lankovou výplň, která zajistí jemný a elegantní nádech interiéru, bude se hodit především k dřevěným nebo nerezovým madlům. Další možností je skleněná výplň, ta garantuje komfortnost a vyniknutí v interiéru. Prutová výplň zábradlí je jedním z nejvariabilnějších řešení. Pruty je možno nastavit do svislé nebo vodorovné polohy, případně je zkombinovat například se skleněnou výplní.

Toužíte-li po moderním zábradlí a nevíte-li, kde vybírat, doporučujeme vám, abyste se obrátili na firmu J. A. P. Díky obchodnímu zastoupení po celém území České republiky můžete docílit nové tváře bydlení ve velmi krátké době!

Tags : schodiště

Komentáře k článku