close
Moderní střecha - to je spojení kvality a designu /
Moderní střecha – to je spojení kvality a designu /

Střechy patří mezi základní stavební pilíře jakékoliv nemovitosti. Nikoho tak nemůže překvapit vysoký a důrazný požadavek na kvalitu jako takovou, i v podobě případných rekonstrukčních prací. Střechy rodinných domů, bytových domů, ale i chat, chalup či třeba stodol nebo jiných účelových budov nelze podcenit. Hledáte-li odborníky na realizaci a rekonstrukci střech v Českých Budějovicích a okolí, máme pro vás zajímavý tip. Je jím společnost, jež se prezentuje na webu strechytomi.cz. Svěřte se tedy do jejich rukou a nebudete litovat!

Zajímáte-li se o pojmy střechy České Budějovice, nebo hledáte-li něco co souvisí s klempířstvím v Českých Budějovicích či pokrývačstvím v Českých Budějovicích, jste na správné adrese. Firma Tomi byla založena v roce 1997 v Českém Krumlově. Za několik let získala řadu cenných zkušeností, které se dnes a denně snaží vkládat do každé realizované práce. Díky vybavenému zázemí je schopna vyhotovit v podstatě jakoukoliv podobu střechy, samozřejmostí jsou i případné konzultace a vypracování projektové dokumentace.

Široká nabídka služeb

Střešní práce jsou úkolem pro odborníky /
Střešní práce jsou úkolem pro odborníky /

V nabídce služeb najdete kompletní klempířské a pokrývačské práce. Zkrátka jednoduše řečeno, vše, co souvisí se střechami, vám zajistí jedna společnost, vy se nebudete muset o vůbec nic starat.

V oblasti klempířských prací je prováděno veškeré zpracování kovů, nejčastěji se využívá pozink, měď a olovo. K dispozici je i zpracování ušlechtilých materiálů a v neposlední řadě běžně užívané i moderní metodika tvarování a spojování v podobě nýtování, letování, lepení či tenkostěnné sváření. V pokrývačské praxi je potom největší pozornost soustředěna na pokrývání šikmých střech pálenými, betonovými, eternitovými nebo plechovými krytinami. Rovněž i ploché střechy jsou v portfoliu prací. Vše je zapotřebí nutně doplnit zámečnickými pracemi. Dohromady se tak jedná o celek činností, který zajišťuje komplexnost, kompatibilitu a následnou spokojenost.

Klempíři České Budějovice a pokrývači České Budějovice jsou vám tak plně k dispozici, využijte jejich služeb a nedejte dopustit, aby vám střecha nesloužila tak, jak má!

Tags : střechy
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response