Bydlíte v paneláku a nemáte balkon, abyste si na něm mohli pod slunečními paprsky vysušit vyprané oblečení? Nejen pro vás je určena sušící skříň Dryperator. Tu ocení totiž skutečně každý, jelikož s podzimním počasím přichází také ochlazení a oblečení tak nebude možné sušit ani na zahradě za domem.
K čemu slouží dryperator
Jednoduše řečeno je dryperator sušící skříň. Od té klasické se liší tím, že nemá zadní stranu, jelikož bývá zachycena na zdi (nejlépe s obkladačkami). Hlavní funkcí tohoto typu skříně je pochopitelně sušení a to jak právě vypraného prádla, tak vlhkých ručníků, zpocených sportovních dresů či oděvů načichlých cigaretovým kouřem.
Jaké výhody dryperator přináší oproti klasickému sušáku
Dryperator je zejména velmi praktický do malých bytů, kde by jindy zabral klasický rozkládací sušák mnoho místa. Další nespornou výhodou sušící skříně je krátká doba, za kterou je tímto způsobem prádlo vysušeno a co víc – prostor, ve kterém se dryperator nachází je skvěle tepelně vyhřátý, jelikož dryperator je připojen k ústřednímu topení. Nesmíme zapomínat ani na estetický vzhled, jelikož moderně vypadající sušící skříň zapadne do interiéru každého pokoje mnohem lépe, než obyčejný sušák na prádlo.
Na jakém principu dryperator funguje
Součástí každé sušící skříně je tepelný výměník, který se postará o přívod tepla. Teplý vzduch a vlhkost jsou pak odváděny ze skříně komínem, který se nachází na stropu dryperatoru. Ten pracuje samostatně a vaše návštěvy tak vidí jen velmi moderní skříň, rozhodně je však nenapadne, že se jedná o sušičku prádla.
Jste-li náročný zákazník a žádná z variant dryperatorů, které náš trh nabízí, se vám nelíbí, může vám výrobce skříň vyrobit opravdu na míru. Skvěle tak zapadne do vašeho stávajícího interiéru a sušička tak bude nejen pomocníkem, ale i ozdobou.