close

V dnešní moderní době existuje celá řada možností, jak si ještě více zefektivit bydlení. Nabízí se ledacos, zajímavým řešením mohou být i LED pásky, konkrétně potom jejich instalace v kuchyni! Určitě se všichni shodneme, že právě v kuchyni potřebujeme dostatek světla. Obvykle si tak nevystačíme s centrálním stropním světlem.

LEDky přináší řadu pozitiv

osvětlete kuchyňskou linku s využitím LED pásek
osvětlete kuchyňskou linku s využitím LED pásek

V kuchyni jsou velmi oblíbené bodové zdroje světla. Ty aktuálně představují jakýsi standard. Novinkou hlavně posledních dnů jsou i LED pásky. LED pásky a jejich umístění v kuchyni s sebou přinášejí celou řadu pozitiv. Pojďme si ty nejzákladnější představit! V prvé řadě jde o jednoduchou montáž, která na rozdíl od pevných světelných zdrojů nevyžaduje žádné zásahy do bytových prvků. LED pásky mají totiž na jedné straně samolepící vrstvu, lze je tak velmi snadno přichytit jak na dlažbu, tak na dřevěný nábytek, ale i na samotnou stěnu. Další výhodou je potom jednoduchá tvarovatelnost. LED pásky tak nemusíte mít pouze v lineárním provedení, ale lze je i různě ohýbat. LED pásku můžete určitě i zkracovat, musíte však dodržet určité pokyny, aby nedošlo k jejímu poškození. Pořizovací cena je také velmi přijatelná a potěší i úspora elektrické energie. Přidejte k tomu výbornou svítivost a dlouhou dobu provozu. To všechno jsou hlavní lákadla, proč pořídit LED pásky nejen do kuchyně.

LED pásky dodají na kráse i obyčejné poličce
LED pásky dodají na kráse i obyčejné poličce

Světelné diody jsou v těchto pásech v nejrůznějších provedeních. Pro efektivnost sáhneme nejčastěji po silné bílé barvě, není však problém ani nažloutlá barva či jakékoliv jiné barevné odstíny, které však využijete spíše jako dekoraci. Nabízí se dokonce i s funkcí postupného zhasínání! LED pásky v kuchyni tak mohou dokonale osvětlit jak pracovní plochu, tak i například vnitřní prostory skříní. Jedná se o cenově dostupné prvky, které napomohou ke komfortnosti bydlení!

Tags : osvětlení
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response