close
Spolupráce

Vládne ve vaší kanceláři chaos? Lepší organizaci vám pomůže zajistit magnetická tabule

magneticke-tabule

Také si přejete mít svou práci dobře a efektivně zorganizovanou? Chtěl by to tak každý, ale je pravdou, že praxe často pokulhává. Zorientovat se pak ve všech úkolech, termínech a schůzkách může být docela obtížné. Věřili byste ale tomu, že řešení je daleko snazší, než si myslíte? Nepotřebujete žádné složité online nástroje nebo metody – postačí vám i obyčejná tabule.

magnetická tabule
Tabule. Zdroj: pixabay.com

Tabule totiž už dávno nepatří jen do školy. Magnetickou tabuli snadno využijete nejen v zaměstnání, ale třeba i ve vaší domácnosti. Pomůže vám vnést do vašeho života pořádek, organizovanost i praktičnost.

Organizace, efektivita a jednoduchost

Nespornou výhodou je to, že bílá magnetická tabule je velmi elegantní a nenápadná a skvěle splyne s každým prostředím. Výborně se hodí jako nástěnka pro třídění úkolů nebo připomenutí důležitých časů, dat a schůzek. Úkoly můžete snadno přidávat i mazat a jednoduchými znaky si můžete značit, co je hotové, co je urgentní a kdo má co na starosti.

Skvělé je i to, že tabuli můžete vmžiku proměnit v užitečný nástroj k prezentování nebo výuce. Stejně také ji lze využít třeba k zapisování množství vypité kávy ve společných prostorách nebo k brainstormingu v průběhu celého dne.

Magnetická tabule podporuje kreativitu a představivost, protože nás přeci jen trochu vrací zpět do dětských let. Můžeme své nápady vyjádřit neotřele a třeba i ve větší volnosti, než kdybychom je měli nahlas představit.

Moderní a stylový design

Co se týče designu, můžete volit i různé barevné kombinace, případně si rovnou pořídit magnetickou tabuli ve skleněném provedení, která je mimořádně elegantní a nadčasová. Samozřejmostí je, že na tabuli můžete také cokoliv připevnit magnety, takže budete mít jasně vymezený prostor, kam dávat letáčky se zajímavými akcemi nebo pozvánkami.

Komentáře k článku