close
WallSocket

K tomu, abychom se doma cítili co nejpříjemněji, je zapotřebí zajistit i optimální teplotu. Toho obvykle docílíme vytápěním. Je třeba si uvědomit, že každý preferuje jiné teplotní podmínky, a rozdílnosti nalezneme i v teplotách jednotlivých místností. Regulace teploty je tak naprostou samozřejmostí, bez které bychom si každodenní život jak doma, tak třeba i v kanceláři, nedovedli představit. Velmi užitečným pomocníkem je termostat, i ten však představuje určité nedostatky. Pokud byste chtěli mít neustálý přehled o vaší teplotě v interiérových prostorách, a případně ji i na dálku ovládat, vyplatí se popřemýšlet o hifi termostatu.

Bezdrátový termostat je moderní a efektivní řešení regulace teploty na dálku /
Bezdrátový termostat je moderní a efektivní řešení regulace teploty na dálku /

Ano, je to bezdrátový termostat, který představuje efektivní a moderní řešení regulace teploty. Představit si ho můžete jako klasický termostat s tím, že dokáže prostřednictvím speciální aplikace komunikovat s mobilním telefonem. Tím se otevírá jeho kontrola téměř odkudkoliv. Obrovským pozitivem je i skutečnost, že mobilní aplikace s názvem NeoApp podporuje nejrozšířenější platformy mobilního operačního systému, jedná se o Android, Windows Phone, iPad a iPhone.

Wifi termostat pro nové i stávající systémy

Pokojový termostat je určen jak pro zcela nové, tak i stávající otopné systémy. Díky snadné instalaci se bude hodit skutečně do každé domácnosti. Využíváte-li již v současné době klasický termostat, potom nebude pravděpodobně potřeba žádných dalších úprav, postačí pouhé zapojení do stávající kabeláže.

Se speciální aplikací je ovládání velmi jednoduché /
Se speciální aplikací je ovládání velmi jednoduché /

Připojíte-li do více místností několik termostatů. Budete moci regulovat teplotu multizónově – to znamená, že dosáhnete v každém prostoru ideálních parametrů.

Wifi termostat přináší nejen více komfortu do oblasti bydlení, ale rovněž i značnou úsporu energií. Jedná se tak o nápad, který má v bydlení v trendech 21. století opodstatněné místo a to nejen pro regulaci standardního vytápění, ale i ovládání tepelných čerpadel!

Komentáře k článku