close

Požadujete-li kvalitní stavební práce, není jedno, na koho se obrátíte. Mezi stavebními firmami lze objevit spoustu rozdílností, které by se neměly přehlížet. Ne všechny vám nabídnou profesionalitu a zkušenost. Řešíte-li stavební práce v Teplicích, Ústí, Chomutově, nebo blízkém okolí, popřemýšlejte o firmě ABS Bílina.

ABS Bílina má potřebné zázemí /
ABS Bílina má potřebné zázemí /

Stavební firma ABS Bílina zajišťuje komplexní stavební činnosti, včetně realizací staveb na klíč. Specializuje se jak na průmyslové objekty, tak i na administrativní budovy, rodinné domy nebo byty a inženýrské sítě. Velice důležitou součástí realizovaných služeb stavební firmy je i dodávka betonu z vlastní betonárny ve Světci.

Bytový dům Praha – Trója

ABS Bílina má za sebou spoustu úspěšných staveb. Na českém stavebním trhu působí již téměř dvacet let. V roce 2014 byla dokončena stavba bytového domu v pražské Tróji. Jde o pětipodlažní dům se čtyřmi bytovými jednotkami a dvěma terasami. Podoba domu pochází z dílny Prof. Ing. arch. Ladislava Lábuse, který spolupracoval s Ing. arch. Petrem Cimbulkou. Výsledkem je funkcionalistický styl, který staví především na přírodních materiálech – při stavbě byly ve zvýšené míře použity materiály v podobě dřeva, kamene, skla, přírodní ocele a teracca. Dům i přes své rozměry nijak nevyční ze zdejší zástavby.

Zajímáte-li se o stavební firmy Teplice, stavební firmy Ústí či stavební firmy Chomutov, nemusíte již více hledat. Obrátíte-li se na společnost ABS Bílina, bude to cesta správným směrem. Ušetříte si totiž mnoho starostí. Svěřte se do rukou odborníků, kteří vždy ví, jak v té či oné situaci přesně postupovat – je to tradice, kvalita a odpovědnost. Pro více informací doporučujeme zavítat na web absbilina.cz, kde se dozvíte odpovědi na veškeré otázky, které by vás mohli zajímat, případně se můžete o čemkoliv poradit!

The author Bydlení21.cz

Leave a Response