close
4854

Pokud patříte i vy mezi ty, které to táhne za bydlením do hlavního města, možná právě nyní přemýšlíte, jakou konkrétní lokalitu zvolit, kde si začít budovat váš nový domov a zázemí? Pravda, výběr je vskutku obrovský, je to složité rozhodování. Tipem může být i Praha 6 – velice oblíbená část hlavního města, která s sebou přináší množství pozitiv. Praha 6 je ideálním místem k bydlení, každý si zde může přijít na své. Jedná se skloubení moderního bydlení, ideálního dopravního napojení a všestranného vyžití v okolí.

Vizualizace Rezidence Bělohorská vypadá více než lákavě /
Vizualizace Rezidence Bělohorská vypadá více než lákavě /

Byty v Praze 6 jsou k dispozici opravdu v širokospektré nabídce. Vybere si jak mladý pár, který teprve hledá své místo v pracovním i soukromém životě, ale i rodinka v nejlepších letech, případně lidé v postproduktivním věku. Samozřejmě, že každá skupina bude preferovat jiné požadavky, které však v Praze 6 najde.

Inspirovat se můžete klidně i na webu portál bytyprodejpraha.cz – zde je rozhodně z čeho vybírat. Jedná se o aktuální nabídku, která je v podstatě ihned k mání. Některé byty jsou určené třeba i k okamžitému nastěhování, pokud budete mít zájem, jindy vám pod ruku padnou developerské projekty, u kterých se však vyplatí několik měsíců počkat, než budou předány k bydlení v naprosto novém stavu s těmi nejmodernějšími designovými a komfortními provedeními!

Bydlení na Břevnově nebo v Rezidenci Bělohorská

Pražský Břevnov je překrásným místem k bydlení /
Pražský Břevnov je překrásným místem k bydlení /

Na závěr vám přinášíme dva konkrétní tipy k bydlení na Praze 6. V prvém případě je to Břevnov, jež se nachází poblíž Pražského hradu a Petřínských zahrad. Jeho hlavní předností je dostupnost do centra města a vysoké možnosti sportovního vyžití v bezprostředním okolí.

Dalším námětem k zamyšlení je potom Rezidence Bělohorská – velká monstrózní budova, jejíž hlavní stránkou je luxus a to jak vně, tak i uvnitř, v interiérových prostorách. K dispozici jsou byty od velikosti 1+kk až po 4+kk ke kterým můžete získat například balkon nebo oplocenou předzahrádku!

Tags : developerPraha

Komentáře k článku