close
Celoroční krycí plachta je u bazénu naprostou samozřejmostí /
Celoroční krycí plachta je u bazénu naprostou samozřejmostí /

I když to ještě není aktuální, tak přesto se už možná někteří z nás těší na krásné letní počasí. V tu dobu bude vládnout pohoda a čas od času si budete chtít dopřát i relaxaci třeba ve vašem bazéně na zahradě. K tomu, abyste si však koupání maximálně užívali, je zapotřebí myslet i na péči o bazén, zejména potom na starost s čištěním bazénové vody. Aby k čištění třeba ani nemuselo docházet, nebo jen v minimální míře, je zapotřebí myslet hned na začátku letní sezony, ale v podstatě i mimo jí samotnou. Řešením je zcela jistě i myšlenka na nákup bazénového příslušenství od firmy Termobazény s.r.o.

Základem je zakrytí bazénu

Naprostým základem je bezesporu zakrytí bazénu. Když se podíváte do nabídky, zjistíte, že sortiment, který zahrnuje nejrůznější bazénové plachty, je vskutku obrovský. K dispozici je celá řada plachet na bazén, které se liší jak svými rozměry, tak i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny a pochopitelně i kvalitou, životností a pořizovací cenou. Některé plachty jsou určeny výhradně k sezónnímu zakrytí, ty chrání vodu v bazénu před nečistotami, jiné využijete i v zimním období. Existují i takové systémy, díky kterým nemusí docházet k poklesu teploty vody nebo může být voda dokonce naopak prohřívána. Vybírat tedy můžete například celoroční bezpečnostní bazénové plachty, automatické zakrývací plachty, lamelové bazénové zakrytí, terasové bazénové zakrytí, zimní zakrytí, letní bublinkové plachty!

Vyplatí se rovněž bazénové vysavače

Bazénové vysavače jsou praktičtí pomocníci /
Bazénové vysavače jsou praktičtí pomocníci /

Obvykle však přes veškerou možnou péči za určitých podmínek přece jen dojde ke znečištění vody. Zde může pomoci bazénová chemie, která bude aplikována v rozumné míře. Velmi vhodným pomocníkem, s vysokou efektivitou, jsou pro každého majitele bazénu tzv. bazénové vysavače. Jejich základní dělení je na automatické bazénové vysavače a poloautomatické bazénové vysavače!

Ať již se rozhodnete pro jakékoliv bazénové příslušenství, nečekejte na poslední chvíli. Nakupujte včas a hlavně u odborníků. Doporučujeme vám společnost Termobazény s.r.o. Zde si vyberete a nebudete litovat, ušetříte si mnohou práci!

Tags : bazén
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response