close
kosmetika Provence
kosmetika Provence

V oblasti moderního bydlení má své nezastupitelné místo zcela jistě i kosmetika. Většině z vás je však pravděpodobně jasné, že i zde jsou značné rozdíly a to především v kvalitě. Jinými slovy není kosmetika jako kosmetika. Pokud jste v tomto opravdu nároční, vyzkoušejte značku Provence, nechte na sebe dýchnout Francii a slavné město Marseille!

Kosmetika tvoří jakési doplňky bydlení, potřebujeme ji dnes a denně. Určitě vám doporučujeme vyzkoušet Compagnie de Provence, nebudete litovat! A co je to vlastně styl Provence, co si pod ním konkrétně představit? Jedná se o ty, kteří přetvořili klasickou kostku mýdla do tekuté podoby. V současnosti se značka zaměřuje tedy hlavně na mýdla a sprchové gely a mléka, která jsou vyráběna tradičními procedurami z rostlinných olejů. V jejich nabídce však nechybí ani vonné svíčky.

Provence vás bude bavit

dopřejte si romantiku s vonnými svíčkami
dopřejte si romantiku s vonnými svíčkami

Kosmetika Compagnie de Provence je velmi oblíbená mezi mnoha lidmi téměř všech věkových kategorií. Zajišťuje spojení kvality a elegance. Jsou dodávány v komfortních skleněných dávkovačích. Provence je mimo jiné spojována i s vůní levandule. Co si jí tak nechat provonět celý dům, byt nebo chatu či chalupu? Sušená levandule má zajímavou vůni, která se přímo nabízí k chvílím odpočinku a relaxace.

Může se jednat jistě o námět na originální dárek, který neurazí opravdu vůbec nikoho, vždyť mýdlo nebo sprchový gel potřebuje naprosto každý. Potěšte tedy vaši drahou polovičku, známé nebo kamarády! Podívejte se ostatně sami do nabídky a buďte si jisti, že si zajisté přijdete i vy na své! Dopřejte tedy vašim interiérovým prostorám kousek romantiky, nechte do nich proniknout Francii, konkrétně oblast ze starého Marseille!  

Tags : moderní bydlení

The author Bydlení21.cz

Leave a Response