close
solodoor dvere a zarubne

Dveře patří mezi základní účelově-dekorační součást jakýchkoliv prostorů určených k bydlení. V dnešní době je k dispozici široká nabídka, která zaručuje, že se může podoba vašeho interiéru odlišit od ostatních. Mezi moderní prvky, které zažívají v poslední době obrovský boom, patří i oblé hrany. A například zrovna dveře s oblými hranami s sebou přináší spoustu pozitiv!

Dveře s oblou hranou působí velice komfortně /
Dveře s oblou hranou působí velice komfortně /

Oblá hrana zaručuje především jedinečný a komfortně působící design. Důležité je, aby byl rádius oblé hrany dveří sladěný s rádiusem zárubně. Oblá hrana u dveří ale zajišťuje i větší odolnost dveří, omezuje totiž nežádoucí odlepování vysoce namáhaných hran dveří a do jisté míry zabraňuje průniku vlhkosti ze vzduchu do dveřního křídla. Samostatnou kapitolou je potom bezpečnost – při kontaktu s dveřmi, například při pádu, se snižuje riziko nepříjemných úrazů.

Oblé dveře a zárubně se zárukou spokojenosti

A kde interiérové dveře s oblou hranou sehnat? Který výrobce bude představovat záruku vysoké kvality a spokojenosti? Doporučíme vám špičkového producenta dveří a zárubní Solodoor. Rozhodnete-li se pro zakoupení dveří s oblou hranou Solodoor, můžete využít výraznou slevu, která je pro vás právě nyní připravená.

Oblá hrana u dveří /
Oblá hrana u dveří /

Oblá hrana u dveří je bez jakéhokoliv příplatku – můžete ji mít u dveří Vertigo, Elegant, Excelent, Sima, Solo, Sagita, Gabreta, Solid, Song, Styl či Klasik. Pokud byste si chtěli sestavit dveře přímo podle vašich specifických požadavků, určitě se vyplatí navštívit internetové stránky na adrese solodoor.cz, kde lze využít praktickou aplikaci konfigurátoru!

Záleží pouze a jen na vás, jak to bude u vás doma vypadat. Nemusíte být skromní. K dosažení líbivého designu prostředí stačí kolikrát drobnosti. Vsadíte-li na dveře s oblou hranou, v žádném případě neuděláte chybu. Podívejte se na „akce interiérové dveře“ a zkuste ji využít!

Tags : dveře

Komentáře k článku