close
492476-gallery1-qkn3v
Praktické dveře s dokonalým designem
Praktické dveře s dokonalým designem

Pokud se domníváte, že vaše interiérové dveře musí nutně splňovat pouze svoji základní funkci a to je zajištění průchodu mezi místnostmi, pak jste na omylu. Japonské designérské studio totiž přišlo s jedinečnou kolekcí dveří budoucnosti. Ty mohou sloužit jako doplňkové úložné prostory nebo praktické osvětlení. Podívejte se na tuto kolekci společně s námi.

Praktické řešení pro malé byty

na každý má možnost bydlet ve velkém domě. V malých bytech se ale často setkává s problémem ohledně nedostatku místa. Snaží se pak vždy využít téměř každého volného prostoru co nejefektivněji. Dveře však často v tomto ohledu bývají opomíjeny. To se rozhodl vyřešit japonský architekt Oki Sato, který navrhl dveře s neuvěřitelně šikovným úložným prostorem. Jeho nábytkové kusy jsou výjimečné ve všech ohledech, a proto ani nový styl dveří nezůstává opomíjen.

Netradiční využití dveří
Netradiční využití dveří

Jak na osvětlení

Architekt Oki Sato však nezůstal jen u úložných prostor, ale pustil se do mnohem odvážnějšího designu, do kterého je zakomponováno osvětlení v podobě lampy. Netradiční design výsledných dveří je fascinující záležitostí, kterou byste rozhodně neměli přejít jen tak bez povšimnutí. Dopřejte svému interiéru atraktivní dveře, které nyní můžete využít skutečně všestranně.

Tags : bytové prvkydesigndveře

Autor Simona M

Komentáře k článku