close
Garáž

Garáž: Jak ji můžete využívat různými způsoby?

Garáž je v drtivé většině domácností místo, kde budete parkovat svého plechového miláčka. U některých rodinných domů se někdy stává, že má garáž k dispozici 2 parkovací stání, avšak rodina disponuje pouze jedním osobním automobilem.

Pak přichází na pořad dne otázka, co se zbývajícím prostorem. Možná si budete ťukat prstem na čelo, ale garáž můžete využít několika různými způsoby, o nichž se vám předtím ani nesnilo.

Sklad potravin

V době rostoucí inflace a připravovaného lockdownu je uskladnění potravin s dlouhou trvanlivostí celkem frekventované téma. Pokud byste si chtěli z nějakého důvodu nadělat větší zásoby potravin, a přitom si nechcete zabírat místo v interiéru domácnosti, není nic jednoduššího než všechno uskladnit do garáže. Pamatujte však na to, že výfukové plyny nezabaleným potravinám nedělají příliš dobře, takže do garáže uskladňujte například láhve s perlivou vodou, basičky s pivem nebo podobné potraviny.

Nechce se vám chodit do posilovny?

Uplynulý rok jasně ukázal, že Češi jsou sportovci srdcem i duší. Všechny posilovny a fitness centra byla sice zavřená, nicméně mnoho lidí nelenilo a vybudovalo si vlastní posilovnu hned vedle rodinného domu. Garáž je totiž skvělým místem pro umístění neskladných posilovacích strojů, jako je například veslovací trenažér, rotoped nebo běžecký pás. V garáži nebudete nikomu překážet, a navíc ušetříte nemalé peníze za permanentky do posilovny.

Rozjíždíte vlastní byznys?

Prakticky všichni ekonomové se shodují na tom, že budoucnost národního hospodářství směřuje do online režimu. Už v současné době mají tuzemští spotřebitelé v oblibě nákupy přes elektronické obchody a v horizontu několika let bude tato tendence ještě sílit. Pokud byste chtěli trend zachytit, není nic jednoduššího, než také začít podnikat a prodávané zboží skladovat v garáži. Tam bude v bezpečí, a přitom jej budete moci snadno expedovat k zákazníkům.

Máte-li velkou garáž, pak to určitě neznamená, že musí být plná haraburdí. Snažte se prostor využít produktivně a vybudujte si například vlastní posilovnu nebo skladiště pro e-shop.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Tags : kancelářposilovnasklad

Autor Michaela

Komentáře k článku