close

loznice2Každá místnost v našem interiéru vyžaduje jistě samostatné řešení v ohledu jejího stylu a vybavování. Nyní se zaměříme na ložnice. Jak zařídit ložnici v rámci modernosti a aktuálních trendů bydlení? Jistě chcete, abyste se všude doma, tedy i v ložnici cítili příjemně. Pojďme si tedy naznačit několik možností, jak se vydat tím správným směrem.

Základem ložnice je samozřejmě postel. Na ni jsou často kladeny zvýšené nároky. Obecně platí, že by postel měla představovat skloubení příjemnosti a požadovaného designu. Tyto dvě věci je zapotřebí řešit komplexně. V žádném případě neznamená, že dobře vypadající postel musí být nutně příjemná na spaní. Doporučujeme vám tedy, abyste opravdu pečlivě zvážili a vybírali, nakonec nabídka je poměrně bohatá, stejně tak jako i konkurence. Postele jsou k dispozici v mnohých provedeních, což je jen dobře!

Ložnice, to není jen postel

Dalšími prvky, které v ložnici nesmí chybět, jsou skříně. Také zde si vybere každý. Skříně v ložnici by měly ladit s postelí. Není dobré nic přehánět. Lepší, než mít celou ložnici zaskládanou velkými sestavami, je dobré se poohlédnout po menším, avšak stylovém nábytku. Špatným řešením především do menších místností nejsou ani vestavěné skříně!

loznice1Typickým nábytkem v ložnici jsou pochopitelně i noční stolky. Nezapomínejte ani na drobnější dekorace. Jedná se zpravidla o cenově zanedbatelné kousky, které však dokážou výrazně zpestřit nudné prostory. Jmenujme například zrcadla, závěsy nebo třeba různé menší koberce či textilní vybavení ložnice. V ložnici by měla být i nějaká ta květina. Samostatnou kapitolou je potom výmalba ložnice.

I při vybavování ložnice si nechte poradit na více stranách. Inspiraci pro moderní bydlení naleznete i na webu hobbybydleni.cz, sami pak musíte zvážit, v čem se shodujete a v čem půjdete jinak!

Tags : designložnice
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response