close
digital_kitchen_scales_main
Jednoduché, krásné a spolehlivé!

Váha je důležitou součástí kuchyně. Možná si ani neuvědomujete, jak často ji potřebujete. Při vaření, pečení nebo zavařování to bez váhy prostě nejde. Také pokud jste zrovna ve fázi, kdy držíte dietu nebo prostě žijete zdravě, měli byste si jídlo odvažovat. Kuchyňské váhy jsou dnes prodávány v mnoha designech a tvarech. Mohou být velmi malé a lehké, tak že vám v kuchyni nezaberou skoro žádné místo.

Nezvážíte ani o gram navíc

Velmi moderní a vkusné jsou digitální váhy. Jednoduché provedení z nich dělají zajímavý doplněk. Jde vlastně jen o plochou desku s rozmanitou úpravou povrchu. Váhu vám zřetelně ukáže digitální displej, který dodává váze jedinečný vzhled. Navíc tyto váhy mají funkce dovažování a možnost volby jednotek. Tito malí pomocníci zvládnou zvážit až 5 kg surovin. Velkou výhodou je jejich snadná údržba. Stačí povrch setřít a máte hotovo. Digitální váhy můžete zakoupit i v provedení, kdy místo desky máte k dispozici misku, což zajišťuje jejich velmi snadné používání. Jestliže máte v kuchyni zaplněné každé místečko, můžete váhu umístit na zeď. Závěsné váhy mají rovněž digitální displeje a velmi efektní skleněné vážicí plochy. Některé z nich obsahují i hodiny a minutku.

DNB0822-2
Retro váha rozveselí vaši kuchyň

Opravdovým skvostem je retro váha. Chtěli byste váhu, jakou měla vaše maminka nebo babička? Retro váhy mají ručičkový ukazatel a nerezovou misku. Kuchyňská retro váha je hravým a roztomilým doplňkem vaší kuchyně, který je plně funkční. Zvažte si své porce do posledního gramu pomocí moderních a stylových kuchyňských vah.

Tags : kuchyněmoderní stylvybavení bytu
Jana Tarabčáková

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response