close
garážová vrata Lomax jsou k dispozici v mnohých variacích
garážová vrata Lomax jsou k dispozici v mnohých variacích

Pokud jste vlastníkem auta, jistě velmi dobře víte, že je značně výhodné, pokud ho můžete parkovat v garáži. Garáž vozidlo chrání jak po stránce bezpečnosti, tak i v oblasti, u nás mnohdy nepříjemných klimatických podmínek. Střídání chladu a tepla, ale i ostrých slunečních paprsků, deště, nebo dokonce sněhu a námrazy totiž není pro automobil nic příjemného, jednoznačně snižuje jeho životnost, nebo minimálně životnost některých jeho částí.

Součástí každé garáže by měly být kvalitní garážová vrata, která jsou v současné době nabízena v mnohých variacích. Chcete-li mít záruku kvality a spokojenosti, jednoznačně doporučíme garážová vrata LOMAX. Jedná se o jedničku na českém trhu, o čemž se již přesvědčilo množství spokojených zákazníků, ke kterým se můžete rázem připojit i vy!

Lomax, to jsou kvalitní garážová vrata, ale i brány

stylová zahradní brána
stylová zahradní brána

Společnost Lomax vznikla v roce 1992, za dobu své existence tak stačila získat řadu cenných zkušeností, které s úspěchem a pílí vkládá do svých každodenních činností. Výsledkem toho je propracovanost jejich produktů, kvalita a vysoká životnost. Garážová vrata jsou vyráběna s přihlédnutím k nejmodernějším technologiím, materiálům a pracovních postupů. Dodavatelé dílčích materiálů pro výrobu vrat jsou tvořeni pouze renovovanými firmami, které splňují normy a legislativu Evropské unie. Další výhodou je tzv. pružnost, tedy jakási pravidelná reakce na současný stav a v neposlední řadě na přání jednotlivých zákazníků, není problém ani výroba vrat přímo na míru!

Garážová vrata Lomax představují i vysoce moderní styl a design. Nejedná se však o jediné, co společnost nabízí mezi její chloubu je možno právem zařadit i brány. Také ty poskytnou vysoký komfort a kvalitu. Celkově působí velmi elegantním dojmem a dotvoří tak součást exteriérových prostorů každé nemovitosti. Vrata a brány jsou nepostradatelnými prvky, které nachází vysoké uplatnění, vždyť ruku na srdce, kdo nemá brány a vrata jako součást svého bydlení? A jak se tváří garážová vrata ceník? Ten je velmi sympatický, i pro vyváženost kvality, životnosti a pořizovací ceny jednoznačně není co u Lomax řešit!

 

Tags : brányvrata

The author Bydlení21.cz

Leave a Response