close
dekorace v severském stylu
dekorace v severském stylu

Asi každý z nás chce, aby se doma cítil co nejpříjemněji, Není se čemu divit, vždyť naše domovy jsou místem, kde trávíme ty nejpříjemnější chvíle s blízkými. Věřte, že i to, jak taková domácnost vypadá po vizuální stránce, přispěje k tomu, jaký k ní máme vztah!

Mnohdy jsou to právě maličkosti, které dokážou dohromady udělat velké věci. Znáte FERM LIVING? Že ne, tak čtěte dále, k problematice moderních trendů v bydlení se totiž tato tématika více než hodí!

Severský styl je jedinečný

FERM LIVING je dánská značka bytových doplňků, která se stále více líbí. Byla založena v roce 2006 a vychází z tradičního skandinávského pojetí designu. Uplatňuje se zde i retro a výrazné grafické prvky. Díky tomu je opravdu každý detail moderní. Do sortimentu lze zahrnout tapety, samolepky, bytový textil, ale i kuchyňské předměty nebo dětskou kolekci.

skandinávský styl se líbí
skandinávský styl se líbí

Bytové doplňky v severském stylu se hodí do mnohých podob interiérových prostorů. Samozřejmě, že ne do každé místnosti budou všechny tyto prvky nutně zapadat, ale troufáme si říci, že si vždy alespoň něco určitě vyberete. Nabídka je opravdu velmi bohatá.

Malým příkladem může být například kuchyně. Zde se uplatní kuchyňský textil v podobě prostírání, útěrek, chňapek a podobně.

Severský styl podoby bytu, respektive jeho maličkosti mohou přinést radost vám, jakožto obyvatelům bytů, rodinných domů nebo chat či chalup, ale rovněž i vašim známým a přátelům. Může se totiž jednat o námět pro ideální dárek, který se neodmítá!

Je jen na vás, jakou tvář nabídnou vaše interiérové prostory. Pokud sáhnete po produktech FERM LIVING, zcela jistě nebudete litovat. Vyberte si třeba právě nyní prostřednictvím internetového obchodu. A pořizovací ceny? Ty jsou v mnoha případech skutečně zanedbatelné!

Tags : moderní styl

Komentáře k článku