close
no thumb
Paravent-Trennwand-Natur-Holz-174,50-cm-10003008
Pokud nechcete zasahovat do stavby, vsaďte na paraván

Příčky v interiéru vám nejen umožní vytvořit nový prostor, ale interiéru dodají nápaditost a velmi moderní design. Oddělit tak můžete například část obývacího pokoje od jídelny nebo pracovnu od ložnice. Dělící stěnou můžete oživit celou místnost použitím zajímavých barev a také dekoracemi umístěnými na příčce. Harmonii, která z místnosti bude doslova zářit, podtrhne nábytek a vámi vybrané kombinace barev.

Jak se staví dělící příčka?

postavení dělící příčky potřebujete konstrukční kovové profily, plastový profil, sádrokartonové desky, nůžky na plech, přímočarou pilu, stojky, hmoždinky, stěrky, zápustné šrouby a těsnící tmely. Prvním krokem je upevnění kovového profilu k podlaze. Po jeho upevnění následuje obložení pomocí zápustných šroubů sádrokartonovými deskami. Rozhodnete–li se umístit na stěnu osvětlení, musí jako další bod pokračovat položení přívodního kabelu. Elektrický proud je nevyzpytatelný, proto se raději obraťte na elektrikáře. Následuje utěsnění spár tmelem včetně jejich vyrovnání. Po zaschnutí tmelu se pusťte do boční hrany příčky. Plastový profil zajistí, že hrana bude zaoblená. Posledním krokem před nanesením omítky je vystěrkování příčky a její dokonalé vyschnutí.

bez názvu
Předělovací stěna může být výraznou ozdobou interiéru

Připadá vám montáž dělící stěny příliš náročná? Obraťte se na odborníky. Postarají se, aby vaše stěna plnila svou funkci a vypadala dokonale. Navíc můžete vybírat ze zajímavých a originálních dekorů. Cena se odvíjí především od použitých materiálů a konečná kalkulace vychází z vašich požadavků. Rozdělením místnosti získáte další kousek soukromí a intimity navíc. Nebojte se zásahu do vašeho bytu a vytvořte si krásný domov.

Tags : bytové prvkydekoracedesignmoderní styl

Komentáře k článku