close
Pasivní domy nabývají nejrůznějších podob /
Pasivní domy nabývají nejrůznějších podob /

Uvažujete o nízkoenergetických dřevostavbách? Zaujala vás oblast pasivních domů? Pokud ano, tak zřejmě chcete bydlet v trendech 21. století a máte požadavek ještě navíc něco ušetřit. Jste-li odhodlání do projektu jít, může se vám to bez jakýchkoliv problémů podařit. Není to nic zase až tak nereálného, ba spíše opačně, ostatně podívejte se kolem sebe!

Nízkoenergetické dřevostavby jsou vyráběny přímo na zakázku. Znamená to, že se vyznačují vysokou flexibilitou, jinými slovy se tak dokážou pružně přizpůsobit v mnohých vlastnostech. Pasivní domy jsou stále více oblíbené. Nejen, že dobře vypadají, ale především poskytnou maximální úsporu energií. Na první pohled se tak může zdát pořízení nového pasivního domu trochu drahé, ale myslete také na to, že investice se velmi rychle vrátí. Nebudete totiž muset již příliš platit po další roky za plyn či elektřinu!

Nízkoenergetické dřevostavby jsou tak k mání tzv. na klíč. Pořídit si je může každý z vás. Pro jejich návrhy, ale i realizaci, zkrátka pro komplexní problematiku z této oblasti oslovte společnost ALFAHAUS – nízkoenergetické dřevostavby na klíč.

Hlavní výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Vyberte si takovou podobu dřevostavby, která vám bude vyhovovat /
Vyberte si takovou podobu dřevostavby, která vám bude vyhovovat /

Pojďme si ještě v rychlosti shrnout hlavní výhody nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. V prvé řadě řekněme, že se jedná o dokonalé vyvážení účelnosti a designových stylů. Pasivní dům se líbí jak zvenku, tak i zevnitř. Kromě nízkých nákladů na vytápění, které jdou ruku v ruce s materiály pasivních domů a především jejich konstrukcí, je potom dobré zmínit i velmi, zdraví prospěšné, mikroklima s ideální vlhkostí vzduchu. Samozřejmostí jsou velmi dobré izolační vlastnosti hluku. Počítejte i s dokonalou protipožární ochranou!

Pokud vás ať již díky tomuto článku, nebo třeba i z jiných důvodů možnosti nízkoenergetických staveb opravdu zaujaly a vážně o nich přemýšlíte, doporučíme vám, abyste se obrátili na odborníky se zkušenostmi a praxí, kteří se již postarají o vaši spokojenost!

Tags : moderní bydlení
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response