close
Komerční články

LED svítidla – dnes již široká škála produktů. Jaké jsou ty kvalitní?

V současné době si můžeme vybrat v obchodech z ohromné škály úsporných produktů, které na výbornou budou splňovat naše požadavky. Trh nabízí kompaktní úsporné žárovky a LED žárovky. Hraje prim LED technologie. Jak je to možné? Minimální spotřeba elektrické energie a velká životnost – více jak dvacet pět let a to už opravdu stojí za uváženou. Jen si vzpomeňme na neustále praskající obyčejné žárovky. Tyto žárovky mají stejné závity, jako klasické a dokonce mají i stejné osvětlení.  Sháníte LED svítidla? Tak rozhodně neváhejte a zamiřte do internetového obchodu, který se na svítidla specializuje. Ušetříme vám čas s pátráním po seriozním eshopu – uni-svitidla.cz.

svetla

 LED světla do bytu můžeme jen doporučit

Výše zmíněný internetový obchod nabízí nejen LED světla do bytu, ale také venkovní osvětlení. A pokud sháníte LED světla do bytu, stačí kliknout na kategorii interiérová svítidla, kde se objeví podkategorie – koupelnová, kuchyňská, dětská, bodová, zásuvková, LED, průmyslová a další svítidla. Výběr je obrovský a ceny fantastické! Nová éra osvětlení nabízí spotřebitelům širokou škálu nových vlastností interiérového osvětlení, je však důležité umět je i správně využít. Světlo hraje v životě člověka velkou roli. Je nezbytné pro zdravé fungování lidského organismu, ovlivňuje naši náladu a psychickou pohodu, prostoru dodává specifickou atmosféru.

LED žárovky – výhody

Mezi hlavní výhody LED žárovek patří skutečnost, že ušetříte velké peníze za elektrickou energii. Přirovnáme-li tyto náklady k úsporné zářivce, tak můžeme směle hovořit o 43% celkových nákladů a oproti klasické žárovce až 80%. A to jsou čísla, které nelze minout bez povšimnutí. Samozřejmě je nutné vzpomenout i vysokou světelnou účinnost oproti obyčejným žárovkám, svítivost cca 50 000 hodin, někteří výrobci uvádějí i cca 100 000 hodin, při vhodných teplotních podmínkách. Mechanická odolnost, nemusíte se děsit jako u klasických žárovek, pokud vám LED žárovka upadne na zem. LED žárovky jsou odolné jak proti nárazům a poškození, tak proti vibracím … a další a další výhody

Tags : led světla
Marks

The author Marks

Leave a Response