close

Bydlíte-li v rodinném domě či vile, případně pokud vlastníte chatu nebo chalupu, jsou jejich součástí zřejmě i zahradní prostory. Zahrada je příjemným místem pro relaxaci a odpočinek, zároveň však zdrojem práce, tedy alespoň v případech, kdy se chcete pyšnit udržovanou zahradou, kterou vám může kde kdo závidět.

dc9dfd4e5287c99d4429f0675ced0241

Nejčastější činností, se kterou je zapotřebí na zahradě počítat, je sečení trávy. Jde o sezonní záležitost, která vám zabere průměrně několik hodin týdně po dobu zhruba půl roku. Především pokud se jedná o rozsáhlejší travnaté plochy, vyplatí se přemýšlet o pořízení zahradního traktoru – ten vám ušetří spoustu námahy a času a přijde vhod nakonec nejen na zahradě.

Široká nabídka s detailním popisem

Vyberte si profesionální zahradní malotraktor i vy! Nic vám v tom nebrání. Stačí navštívit web seco-traktory.cz, kde narazíte na kvalitní nabídku, která osloví i vás. Potěší především detailní popis jednotlivých modelů, díky kterému budete mít přehled, jaký stroj by byl pro vaši zahradu či jiné plochy ideálním řešením.

Výše zmiňované internetové stránky hlásí slogan „Nabízíme domácí zahradní malotraktory“ – nejde tedy pouze o profi zahradní techniku, ale i o tu, která bude vhodná pro domácí využití, tedy třeba právě pro vaše zahradní prostory.

Doporučením je zahradní traktor Crossjet 92-91

Pokud vážně uvažujete o vhodném zahradním traktoru a pořád se nemůžete rozhodnout, máme pro vás zajímavé doporučení. Je jím zahradní traktor Crossjet 92-91.

Crossjet 92-91 je určený k mulčování nejen zahradních ploch, ale také neudržovaných, náletových míst. Problémem pro něho není sekání rákosu, šípkových keřů či jiných náletových dřevin. Crossjet 92-91 se hodí rovněž pro udržování příkopů nebo vysekávání trávy v lesnických školkách. Je k dispozici ve dvou provedeních – základní verze se vyznačuje pohonem zadních kol a pro náročnější je potom k mání verze typu 4×4.

Foto: seco-traktory.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response