close
no thumb
blofield1
Nafukovací nábytek občas vypadá na první pohled jako běžný, všem dobře známý

Čekáte návštěvu a říkáte si, že byste teď nutně potřebovali další pohovku nebo křeslo, aby se všichni pohodlně usadili? Možná stejný problém řešíte i v otázce spaní. Jak tedy rychle všem dopřát dostatek místa a pohodlí, abyste se nemuseli mačkat a omezovat? Existuje chytrá alternativa, díky které za malý okamžik budete mít další křeslo nebo matraci, ale druhý den je už můžete pohodlně uložit do skříně.

Nádech, výdech a nový kus nábytku je před vámi

Rychlé a snadné řešení najdete v podobě nafukovacího nábytku. Dneska nafouknete, zítra vypustíte a všichni budou spokojení. Nafouknout si tak můžete pohovku, křeslo, matraci nebo také misku, vázu či vířivku. Nafukovací matrace využijete nejen doma, ale i na cestách. Jsou nenáročné na údržbu, výška matrace usnadňuje vstávání a použitý materiál zajišťuje komfortní spánek. Matrace jsou lehké a skladné, takže doma nezaberou moc místa. Nesmíme zapomenout na příslušenství. Pokud si nechcete vyfouknout plíce, pak si k nafukovací matraci a jiným doplňkům kupte pumpu. Pomocí pumpy vám nábytek vyroste před očima za pár vteřin.

hill_inflatables_800
Spaní na “nafukovačce” je pohodlné

Nafukovací křesla mohou být i stálou součástí interiéru. Křesla můžete zakoupit ve veselých a pestrých barvách nebo v tématických provedeních (např. fotbalový míč). Zábavu na nafukovacích křeslech ocení zejména děti a tak není divu, že většinou končí v dětských pokojíčcích. Nafukovací pohovky můžete použít doma i na zahradě. Pohodlně se usaďte a už se netrapte nad nedostatkem místa. Díky rychlému a efektnímu řešení v podobě nafukovacího nábytku nebudete překvapeni z žádné návštěvy.

Tags : bytové doplňkynábytek

Komentáře k článku