close

Řešíte nové obklady interiérových prostorů bydlení? Výběr je pravda obrovský. Co se však týká kvality, rychlosti dodání a pořizovací ceny, může to být již horší. Chcete-li nakoupit obklady a dlažby se zárukou spokojenosti, doporučíme vám e-shop levneobklady.eu – podívejte se, jak zachránil a zpříjemnil život jednomu řemeslníkovi, který na tuto prodejnu narazil v ten správný čas!

Díky těm správným obkladům může i vaše koupelna či jakákoliv jiná místnost vypadat skvěle /
Díky těm správným obkladům může i vaše koupelna či jakákoliv jiná místnost vypadat skvěle /

Známému se stalo něco, co se v podstatě může stát v dnešní době každému. Je obkladač a má hodně práce, avšak za málo peněz. Stala se mu velmi nepříjemná věc. Dostal se totiž kvůli neplacení alimentů pro dítě, které má se svou minulou ženy do exekuce. I přesto, že si našel novou známost, se kterou to vypadalo velmi nadějně, neměl radost ze života. Jeho nová přítelkyně si ho totiž nechtěla vzít, dokud nevyrovná závazky z dřívějška.

Známý obkladač však nepřestával věřit. I díky tomu, že narazil na e-shop levneobklady.eu pevně doufal, že se mu podaří vše rychle vyřešit. Vsadil se dokonce i v hospodě, kam rád po práci zamířil, postěžovat si, ale i pochlubit.

Obkladač dostal velmi zajímavou zakázku. Jednalo se o renovaci kuchyně a koupelny jedné vily. Bylo zapotřebí udělat obklady do kuchyně a obklady do koupelny. Jediným problémem byl požadavek na rychlost. Díky spolupráci s e-shopem se podařilo doslova nemožné. Známý totiž všechno stihl v termínu, nemusel dlouze čekat na dodávku obkladů. Sehnal je levně, a protože se jednalo o objednávku nad 9 000 Kč, nezaplatil navíc ani za dopravu.

Nakonec obkladač vyhrál i sázku v hospodě. Všichni museli uznat, že je opravdu člověk na správném místě. Dlažba do kuchyně a dlažba do koupelny tak obkladače zachránila. Rychle splatit předchozí závazky a otevřela se mu cesta k novému životu, do kterého vykročil tím správným směrem, navíc si ještě upevnil obdiv současné známosti!

Tags : obklady

Komentáře k článku