close
Betonoveploty141001

Plot je u sólo domku nezbytností, z mnoha důvodů si chceme udržet alespoň minimální míru soukromí, kterou nám beze zbytku poskytnou betonové ploty. Primárním účelem betonového plotu je ohraničení pozemku. Protože lidé dnes kladou velký důraz na udržení dostatku soukromí a na ochranu vlastního majetku, jsou betonové ploty vyráběny tak, aby byly pevné, masivní a odolné. Betonové ploty jsou také maximálně stálé a mají dlouhou životnost.

Betonové ploty vypadají velice stylově /
Betonové ploty vypadají velice stylově /

Za své vynikající vlastnosti vděčí především vysoce kvalitnímu betonu, ze kterého jsou vyrobeny. Tento beton české výroby dodává plotu potřebnou stabilitu, pevnost a také pružnost. Tyto vlastnosti navíc podporují ocelové armatury, které jsou součástí konstrukce plotu. Celková struktura betonového plotu je taková, že sestává z průběžných a koncových betonových sloupků, které mají po stranách drážky. Do těchto drážek se zasadí plotové dílce, které jsou vysoké padesát centimetrů, výšku plotu si tak jednoduše přizpůsobíte vlastním požadavkům. Velkou výhodou je, že betonové ploty jsou prakticky bezúdržbové, prostě si jen na začátku vyberete design plotu, výšku, necháte si jej namontovat a potom se o něj už nemusíte vůbec starat.

Zajímá-li vás skutečně kvalitní betonový plot, navštivte Betonovéploty.net. Jde o firmu se spoustou zkušeností s montážemi betonových plotů, má široký výběr betonových plotů a zajistí vám veškerý servis a kompletní služby. Můžete se zde na cokoli zeptat a také si nechat zdarma navrhnout a vyčíslit váš vlastní betonový plot.

Jak tedy může betonový plot vypadat? Betonovéploty.net vám nabídnou široký sortiment různých provedení. Velmi oblíbený je betonový plot s dekorem štípaného kamene či skládaného kamene, k dispozici jsou vám také různé barvy betonového plotu. Betonový plot nemusí být jen rovný, vsaďte na obloukové či jiné okrasné zakončení plotu kupříkladu s použitím dřeva. Jak vidíte, betonové ploty představují skutečně variabilní řešení, díky tomu se přizpůsobí každému domu a skvěle jej doplní.

Tags : ploty

Komentáře k článku