close

K tomu, abychom se doma cítili co nejpříjemněji, je potřeba splnit celou řadu kritérií. Jedno z nich, velmi důležité, je i zajištění správné tepelné pohody interiérových prostorů. Moderní člověk má požadavek i na styl a komfort, nikoho nemůže překvapit, že při výběru topných těles je stále vyšší touha po spojení efektivity a vzhledu. Konvektory od společnosti MINIB představují zajímavé řešení, které při zařizování nového bytu, případně při starších nemovitostí, přijde vhod!

Konvektory zpříjemní vaše bydlení /
Konvektory zpříjemní vaše bydlení /

Konvektory si lze představit jako novodobá, účinná a estetická otopná tělesa, která působí mnohdy až nadčasovým dojmem. Toužíte-li po moderním bydlení v trendech 21. století, je teplovzdušné vytápění zajisté správným rozhodnutím.

Kvalitní konvektory od českého výrobce

Není-li vám jedno, co pořídíte, dáte možná přednost české produkci. Doporučíme vám firmu MINIB, která se právem řadí na přední pozice mezi tuzemskými výrobci a prodejci konvektorů a otopných těles. Aktuálně exportuje své výrobky do třiceti zemí po celém světě. MINIB je ekonomicky stabilní a vykazuje dlouhodobě pozitivní hospodářské výsledky. Obrovským pozitivem je neustálý vývoj a investice do technologií a prostředků, což vede ke zkvalitňování výroby a s tím spojené následné spokojenosti koncového, náročného zákazníka.

Produktová řada MINIB nabídne nejrůznější druhy konvektorů. Díky vysoké variabilitě se tak hodí v podstatě do jakékoliv podoby bytu, rodinného domy, případně vilky. Vůbec nejpoptávanějšími modely jsou podlahové konvektory a samostojné konvektory. Podlahová otopná tělesa mohou být buď s ventilátorem, nebo bez ventilátoru.

Konvektory MINIB je možno využít jak jako hlavní topení, tak i jako doplňkový zdroj tepla. Kromě standardních rozměrových řad konvektorů není problémem ani výroba na zakázku, takovéto produkty se potom přímo přizpůsobí povaze a nárokům vaší domácnosti!

Tags : moderní bydlenívytápění

The author Bydlení21.cz

Leave a Response