close
dekorativní tapeta
dekorativní tapeta

Tapety zažívají v posledních letech velký boom. Dnešní tapety nemají vzory babičkovských květin, strohé a nudné barvy a nemusíte s ní vytapetovat celý pokoj od stropu až k podlaze. Moderní tapety 21. století jsou různých barev, pastelových či sytých, a jsou různě vzorované. Tapetovat nemusíte celou místnost, stačí pouze její část. Ornamenty, geometrické tvary či jiné vzorce – to vše oživí váš byt, dodá mu originální a jedinečné vzezření.

Díky dekorativním tapetám můžete během pár minut proměnit váš domov v místnost vašich snů. V současnosti můžete vybírat z široké škály ornamentů. Doma ornamenty vystříháte a umístíte kdekoli po stěnách, do jakýchkoli tvarů a v jakékoli frekvenci umístění. Vaší fantazii se prostě meze nekladou. Tvořit dekorace můžete podle sebe nebo se můžete nechat inspirovat tipy na internetu. Prohlédněte si pár webových stránek a obrázků, určitě po chvíli narazíte na tapetu, která bude odpovídat vašemu stylu.

Tapety jsou vyráběny z různých materiálů – akrylu, vinylu, papíru či samolepící.

Domov jako louka, zoologická zahrada či moderní umění

Trendem posledních sezón se staly dekorační nálepky na stěnu. Nálepky jsou založeny jako klasické dětské nálepky ze žvýkaček, stačí slepit zadní stěnu a přední povrch nalepit na zeď, a to kamkoli jen budete chtít. Z obýváku si můžete navodit atmosféru podzimu či Paříže a Eifellovy věže, dětem můžete z pokojíčku vykouzlit zoologickou zahradu či pravěkého dinosaura, na chodbě můžete svému zvířecímu mazlíčkovi nalepit kamaráda.

Dostupné jsou i celé ulice známých měst, pouliční lampy, stromy, krby, osoby nebo pohádkové postavičky.

Zpestřete váš domov i svůj život.

Tags : dekoraceinteriérové doplňky
Markéta Vlková

The author Markéta Vlková

Leave a Response