close
no thumb
imagesCAW016LC
Nástěnné akvárium vytváří okouzlující atmosféru

Spojit hobby a design se dá v mnoha oblastech. Váš byt může být plný originálních kusů nábytku, dekorativních předmětů jako jsou svíčky, květináče, potahy či obrazy, a tedy věcí, které můžou vzniknout vaší rukou. U toho ale skončit nemusíte! Moderní design můžete spojit i s vášní pro zvířecí svět.

Plovoucí stěny

Rybičky jako hobby jsou skvělou příležitostí, jak změnit podobu interiéru zcela zásadním způsobem. Nástěnná akvária jsou ideálním propojením koníčku a designu. Stěny se změní ve fascinující přehlídku úžasně zbarvených rybiček a jiných vodních živočichů. Vybírat můžete z velkého množství akvárií ve tvaru obdélníku s mnoha barevnými úpravami postranních rámů. Větší či menší obdélníková akvária nápadně připomínají televizi, ve které právě dávají dokument z vodní říše. Elegantní design je podtržen LED osvícením, které je běžnou součástí těchto akvárií. Při doplnění akvárií rostlinkami, štěrkem, mušlemi, doplňky a hlavně krásnými rybičkami, vykouzlíte dojem plovoucích stěn.

imagesCA1IA7MG
Malé a roztomilé

Další a o chlup zajímavější variantou je akvárium ve tvaru polokoule. Tato akvária jsou menší než klasická, ale naprosto unikátní. Po chvilce si budete připadat jako byste sledovali podmořský život z ponorky. Akvária jsou vyrobena z odolných materiálů, jako je například akrylové sklo. I když jsou akvária náročnější na údržbu, jeho fascinujícímu vzhledu jde jen těžko odolat. Propojte záliby s novým vzhledem interiéru a užívejte si nepřehlédnutelnou originalitu i svěžest, kterými bude váš interiér díky nástěnným akváriím plný.

Tags : bytové doplňkydesign

Komentáře k článku