close

Chodíte často do sauny? Pokud tento druh relaxace milujete, jistě jste alespoň někdy přemýšleli, že byste si saunu pořídili i k vám domů. Především, pokud k tomu máte dostatečné prostory, tak to nemusí být žádný problém. Nabídka domácích saun je více než bohatá, každý si může přijít na své!

Pobyt v domácí parní sauně si brzy oblíbíte /
Pobyt v domácí parní sauně si brzy oblíbíte /

Není ale sauna, jako sauna. Jsou mezi nimi značné rozdílnosti. Nejdůležitějším parametrem je vždy kvalita, ta nesmí být nikdy přehlížena. Při plnění vašeho snu realizace domácí sauny se vyplatí pečlivě zvážit, na koho se obrátit. Rozhodnete-li se pro značku HARVIA, neuděláte chybu. Jedná se o finského výrobce, který nabízí parní sauny nejrůznějších provedení. Navštívíte-li stránky finskasauna.cz, narazíte na profesionály, kteří se postarají, abyste si už brzo mohli užívat příjemnou saunu a lázeň spojenou s jedinečným aroma přímo u vás doma.

Parní sauna má pozitivní vliv na zdraví

Využívání parní sauny nebude zlepšovat pouze vaše psychické rozpoložení, ale přinese pozitivní vliv i na celkové zdraví. Bylo provedeno několik studií, které zjistily, že ti, kteří si dopřejí pravidelně saunu, jsou daleko zdravější, než dříve. Saunování má blahodárný účinek na kardiovaskulární systém, dále potom na pokožku, ale přispívá dokonce i k celkové detoxikaci organismu.

Parní saunu a hamman si můžete kolikrát postavit zcela svépomoci – zajistí to dodávka stavebnicového systému. V případě, že byste měli požadavek na atypické provedení, tak ani to nepředstavuje žádnou komplikaci. Kabiny, parní generátory, vyvíječ, všechno příslušenství a vybavení sauny lze pořídit z pohodlí domova, prostřednictvím internetového obchodu.

Proměňte vaši domácnost k nepoznání, vybudujte v ní tepidarium, tedy speciální místnost v podobě sauny s efektem sálavého tepla a dopřejte si třeba laconium – římskou očistnou lázeň, která vám dodá spoustu svěžesti a nových sil!

Tags : sauna
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response