close
Spolupráce

Pojízdná plošina – pomocník při stavbě, rekonstrukci i údržbě

no thumb

foto-6Především pokud jste vlastníkem rodinného domu, chaty nebo chalupy, tak velmi dobře víte, že práce není nikdy dost. Neustále je zapotřebí něco vylepšovat, opravovat či renovovat a to jak na nemovitosti samotné, tak pochopitelně i v jejím okolí, tedy například na zahradě. Jedině tak můžete bydlet se spokojeným pocitem! Kolikrát je potřeba pracovat ve větších výškách, žebřík nebo lešení není tím pravým ořechovým, v takových chvílích se vyplatí popřemýšlet o plošinách!

Montážní mobilní plošiny jsou jistě praktickým a užitečným pomocníkem. Samozřejmě, že si asi nebudete kvůli krátkodobé rekonstrukci nebo třeba opravě fasády domu kupovat plošinu. Co vám však brání v tom, abyste si vhodnou plošinu pronajali? Rázem vám tak odpadne mnoho starostí a práce půjde jistě více od ruky.

Plošiny usnadní a zefektivní práci

Montážní plošiny mají široké uplatnění. K čemu je může využít obyčejný člověk? Jak již bylo zmíněno, tak každého napadne hlavně práce ve výškách. Jedná se tak o opravy střech, čištění rynových svodů, ale i zednické práce jak při samotné stavbě, tak i rekonstrukci, údržbě nebo opravě. Tímto však výčet zdaleka nekončí. Pojízdné plošiny využijete samozřejmě i na zahradě. Chcete ořezat vysoký strom nebo ho rovnou skácet? Zapomeňte na riskování s motorovou pilou na žebříku, to by opravdu nemuselo dopadnout nejlépe. I v těchto případech je pracovní plošina ideálním řešením. Ostatně podívejte se na fotky z realizací, udělejte si sami obrázek, že pronájem výškové plošiny se více než vyplatí.

foto-22Plošiny jsou standardně k mání v mnoha variacích a typech, které se liší jak svým systémem, tak i v oblasti konstrukce, ale především výčtem dalších parametrů, jako je maximální dosahová výška apod. Nemusíte se dokonce ani bát, že byste se z plošiny nedostali na špatně přístupná místa. V koši je samozřejmě i zásuvka na elektřinu, v některých případech i tlakové potrubí na vodu nebo vzduch, jedná se tak i širokospektré využití! Doporučujeme, abyste před objednáním pronájmu přesně specifikovali, k čemu budete chtít plošinu využít!

Tags : stavbaúdržba

Komentáře k článku