close
no thumb
41AH7lEjcVL__SX300_
Mixéry a šlehače vás ušetří bolavých rukou

V dnešní uspěchané době je zajisté každý rád, že ušetří nějaký čas věnovaný úklidu či vaření. Otravné a zdlouhavé strouhání, šlehání nebo vysávání je již naštěstí minulostí. Němí pomocníci v podobě kuchyňských robotů či robotických vysavačů vám práci nejen usnadní, ale i zpříjemní. Široká nabídka těchto produktů vám také umožní vybrat si podle vašich představ, v požadované kvalitě či cenovém rozmezí.

Ušetřete čas zakoupením vhodných pomocníků

Kuchyňské roboty za vás připravované pokrmy našlehají, nahnětou, nasekají, nastrouhají nebo rozmixují. Součástí robotů bývá i mlýnek na maso či lis na citrusy nebo odšťavňovač na ovoce a zeleninu. Práce v kuchyni se tak stane veselejší nejen díky úspoře času, ale i vaší energie. Zakoupit kuchyňské roboty můžete v různých variantách, které zahrnují rozdílné funkce. Je pouze na vás jakou kombinaci upřednostňujete. Stejně tak se nabízí barevné provedení a kombinace vhodné právě do vaší kuchyně!

sp_90671-32570-i
Pracuje, když vy sedíte

Robotický vysavač se stane neocenitelnou součástí vaši domácnosti. Čištění koberců, podlah, linolea či dlažby zvládne hravě za vás. Rohy a těžko dostupná místa vyčistí i zamete. Nemusíte se obávat, že při jeho zapnutí a následném čištění do něčeho narazí a tím se poškodí. Senzory, které jsou ve vysavači zabudovány, zaznamenávají překážky a vysavač se jim bez problému vyhne. Vaší starostí bude vysavač udržovat. Při pořizování si pořádně ověřte, jak náročná péče o vysavač vás čeká. Robotické vysavače se také vyznačují energetickou nenáročností. Další užitečné informace najdete také v našem předchozím článku. Zapomeňte na otravný úklid a pořiďte si pomocníky, kteří vás doslova nadchnou a navíc vám do vaření nebudou nikdy mluvit!

Tags : bytové doplňkynové bydlenítechnika

Komentáře k článku