close
na první pohled hrozivé
na první pohled hrozivé

Vánoce se blíží a s ním i velký vánoční úklid. Právě v tomto období se obvykle vrháme na umývání skla ve vitrínách, utíráme prach na místech, kam se obvykle nedostaneme, umýváme okna a někdo se vrhá i na čištění koberců. Prostě se na Vánoce snažíme dohnat vše, co jsme za celý rok zanedbali a naši domácnost se snažíme rychle dostat do „formy“, abychom se potom mohli oddávat slavnostnímu hodování a pojídání vánočního cukroví.

Pokud se i vy rozhodnete zasáhnout proti roztočům, prachu a různým trvalým skvrnám, které se nacházejí v každé domácnosti a citlivějším jedincům způsobují zdravotní komplikace, seznamte se se společností Šachmat, která vám ve vašem boji pomůže. Tato firma zajišťuje čištění koberců Brno, Olomouc a okolí těchto měst a kvalitně a profesionálně vás zbaví všech nežádoucích „hostů“. Čištění probíhá extrakčním způsobem, tedy mokrou formou, a pracovníci používají kvalitní přístroje ze Švýcarska značky Cleanfix. Šetrné chemikálie odstraní veškeré skvrny a koberce vyčistí efektivně a rychle. V rámci několika hodin je můžete opět používat.

Kromě koberců čistí společnost Šachmat i sedací soupravy a čalounění, které poté získají punc novoty a moderního nádechu. Jejich služby si můžete objednat i na víkend či večer bez dalších příplatků, firma je tedy velice flexibilní. Na webových stránkách společnosti www.sachmat.com naleznete orientační ceník služeb včetně předběžné kalkulace a kontakt, na kterém si čištění koberců či sedaček a čalounění můžete objednat. Chcete-li váš vánoční úklid dotáhnout k dokonalosti, neváhejte a odstraňte z vaší domácnosti veškeré nežádoucí roztoče a prach a dýchejte svěží vzduch s nádechem vánoční atmosféry.

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response