close
správa nemovitosti nemusí být nejjednodušší záležitostí
správa nemovitosti nemusí být nejjednodušší záležitostí

Vlastníte nemovitost, její údržba, výkaznictví a celý chod vás však značně vyčerpává a způsobuje vám starosti? Navíc ani její hospodaření není stoprocentní a vy máte pocit, že správa domu se neubírá tím správným směrem. Potom není nic jednoduššího, než se obrátit na profesionály a svěřit péči o nemovitost do jejich rukou. Zkušený správce se o budovu postará kompletně či alespoň zajistí dílčí službu dle vašeho přání a potřeb.

Skutečně dobrá správa nemovitostí Praha je zajišťována společností Parkers. Kromě Prahy nabízí společnost Parkers i vzdálenou správu domů po celé ČR za zvýhodněnou cenu od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. V nabídce společnosti naleznete technickou a ekonomickou správu a v rámci nadstandardního servisu také právní a inženýrskou oblast a podporu orgánů SVJ. Společnost tedy zajistí hladké vedení účetnictví, předpisy záloh, evidenci, opravy a revize, úklid, ostrahu, recepci a další související služby. Dále jsou pro klienty poskytovány online služby zdarma přes internetovou aplikaci IFM24.

Vlastníci bytových jednotek, bytová družstva a majitelé činžovních domů mohou pomocí aplikace IFM24 komunikovat přímo se správcem nemovitosti nebo mezi sebou. Aplikace slouží ke zveřejňování a sdělování informací, k diskusi mezi obyvateli domu a obsahuje ekonomický a technický přehled, do kterého mohou klienti nahlížet. V rámci této služby můžete posílat požadavky na helpdesk, který je poté řeší. Na internetových stránkách www.svjonline.cz naleznete demo verzi, ve které je aplikace IFM24 představena.

Zajištění kvalitního správce nemovitostí vám ušetří spoustu času, stresů i finančních prostředků. Dobrý správce ví, jak hospodařit s penězi a jak platit menší položky za opravy. Zajistí profesionální správu domu pomocí široké nabídky služeb a uspoří vaše náklady a čas. Proto se spolehněte na profesionály a poptejte služby společnosti Parkers.

Komentáře k článku