close
Ložnice

Překvapte partnera originálním vánočním dárkem. Pořiďte mu kvalitní matraci

Nekvalitní spánek ovlivňuje náladu člověka po celý den. Pokud se váš partner každé ráno probouzí se špatnou náladou a bolestmi zad, na vině může být matrace. Překvapte proto partnera a darujte mu k Vánocům novou.

Pokud každý večer uleháte do postele s nekvalitní nebo starou matrací, máte problémy usnout, převalujete se a ráno se probudíte unavení a vyčerpaní. Když se k tomu přidají bolesti zad a krční páteře, nejste už po ránu dobře naladění.

Kvalita spánku ovlivňuje kvalitu vztahu

Nízká kvalita spánku se pak promítá nejen do denních činností, ale i do vztahu. Vědci dokázali, že pokud se vyspíme méně, než potřebujeme, jsme méně empatičtí a nemáme chuť pohybovat se mezi lidmi.

Kvůli nevyspání tak vám a vašemu partnerovi vše poleze na nervy. Snadněji se proto pohádáte i kvůli maličkostem. A protože se ani další noc dobře nevyspíte, postupně se bude váš vztah jen zhoršovat.

Řešením krize je nová matrace

Nedovolte, aby se váš vztah proměnil v neustálé hádky. Řešení problémů je totiž snadnější, než si myslíte. Stačí, abyste partnerovi i sobě pod stromeček nadělila nové matrace. Tento dárek vám přinese radost nejen na Štědrý den, ale hned na několik let.

Vyberte do ložnice například partnerskou matraci Best Double. Díky 7 anatomickým zónám s masážní profilací se ráno probudíte uvolnění a odpočatí.

Matrace Best Double se přizpůsobí ženě i muži

Díky tomu, že má matrace rozdílné tuhosti stran, vyhoví potřebám mužů i žen. Tužší stranu Hard ocení zejména pánové, střední tuhost Soft pak dámy a mladí lidé. Matrace navíc napomáhá správné poloze páteře při spánku a uvolnění svalstva.

Koupě kvalitní matrace přitom nijak nezatíží váš rodinný rozpočet. Partnerskou matraci Best Double nyní pořídíte ve speciální vánoční akci 1+1 zdarma. Navíc dostanete polštář a chránič matrace, který prodlouží její životnost. 

Připravte tedy letos partnerovi pod stromeček překvapení, které zlepší kvalitu vašeho vztahu. Brzy zjistíte, že se vám investice do kvalitní matrace vyplatila.

Marks

The author Marks

Leave a Response