close
Snídejte na pláži
Snídejte na pláži

Máte rádi přírodu a její dokonalé scenérie a rádi byste si pohled na ně vychutnali i v teple svého domova? Pak není nic jednoduššího, než si pořídit do svého interiéru praktickou tapetu, která přinese vaší domácnosti pořádný kus přírody.

Posnídejte v lese, u moře nebo uprostřed džungle

S klasickými nástěnnými tapetami jste se jistě již setkali, avšak víte, že neexistují jen nudné motivy, ale naopak velmi atraktivní vyobrazení. Obzvlášť co se týče přírody, tak můžete na trhu sehnat skutečné skvosty. Pokud milujete moře a pohled na klidnou vodní hladinu, pak si můžete vybrat některý z moderních motivů, díky kterým se skutečně budete cítit jako na pláži. Máte v sobě skrytého dobrodruha? Pak by se vám mohli líbit motivy džungle. Tygr, který se prodírá houštím, pestrobarevný papoušek a překrásné palmy. Pomocí skvěle prozáříte svůj interiér. Na své si přijdou i ti z vás, který se rádi prochází po lese. Obrázky stromů, luk, potoků či lesních zvířat nejsou ničím neobvyklým.

Interiér, do kterého se zamilujete

Obývací pokoj uprostřed džungle
Obývací pokoj uprostřed džungle

Přizpůsobit interiér zvolené tapetě vám pomůže k naprosté dokonalosti vytvoření iluze, že se skutečně nacházíte na vysněném místě. Pokud jste si například vybrali motiv moře, dopřejte si k němu ratanový nábytek a dekorační palmu. K vyobrazení lesa vám pro změnu bude skvěle pasovat dřevěný nábytek a drobné dekorace z přírodních materiálů. Zkrátka a dobře stačí trochu fantazie a váš interiér můžete velmi snadno proměnit k nepoznání.

Tags : bytové doplňkydekoracedesign

Autor Simona M

Komentáře k článku