close
no thumb
Nové Chabry vypadají lákavě z venku
Nové Chabry vypadají lákavě z venku

S požadavkem na bydlení v hlavním městě, tedy v Praze, se setkáváme stále častěji. Láká to sem v podstatě všechny, převažují spíše mladší ročníky, ale ani starší generace obvykle neodmítnout mnohé zajímavé nabídky k opravdu komfortnímu bydlení. Jednou z nich je zcela jistě i nový developerský projekt s názvem Nové Chabry, který je realizován na okraji vilové čtvrti v severní části Prahy 8.

Co vám bude nabídnuto, na co se můžete těšit?

Hlavním cílem je uspokojit všechny nároky, jež má moderní člověk 21. století ve spojitosti s bydlením, a ten není nejskromnější! Nové Chabry v Praze vám nabízí 88 stylových zděných bytů v celkově čtyřech čtyřpodlažních domech. Co se týká velikostí bytových prostorů, tak lze zvolit v rozmezí mezi 1 + kk až 4 + kk, vybere si tak naprosto každý!

i zevnitř
i zevnitř

Nové Chabry disponují velkou řádkou pozitiv. K výstavbě developerského projektu je přednostně využíván přírodní materiál, bude se tak jednat o zdravé bydlení! V jednotlivých bytech bude položena dřevěná plovoucí podlaha, dalšími prvky potom budou dřevěná euro okna nebo dřevěné dýhované dveře. Samozřejmostí je nejmodernější styl a trendy. Zajištěna bude také maximální bezpečnost. Nové Chabry tak mohou představovat i pro vás dokonalé zázemí.

Vyzdvihnout je ještě zapotřebí bezproblémové parkování na dostatku parkovacích míst, dále potom výborná strategická poloha této části Prahy. S využitím MHD to budete mít do centra města pouhých 15 minut. Na dosah ruky jsou dokonce i oblíbené parky, tedy jakési oázy zeleně, kde můžete relaxovat a čerpat sílu do dalších dnů. Jedná se o parky Ládví, Draháň a Ďáblické háje.

Bydlení v Praze může být radost, dávno již neplatí, že by se jednalo o stres a obavu ze „špíny“ velkoměsta. Současné bytové projekty jsou tohoto tvrzení živým důkazem, přesvědčte se sami, podívejte se na projekt www.nove-chabry.cz a dozvíte se ještě mnohem více!

Tags : developerPraha

Komentáře k článku