close
Komerční články

Provoňte své bydlení. Snadno a efektivně s elektrickým difuzérem

aromadifuzer

Voňavá domácnost je určitě něco, co bychom si také přáli mít – a ideálně bez práce a tak, aby byla vůně vyvážená, příjemná a trvalá. Jak na to? Jednoznačně nejsnadnější možností je pořídit si elektrický difuzér. Proč to tak je?

Esenciální oleje bez přepalování

V aroma lampě někdy může docházet k přepalování aromatických olejů. To může vést k produkci nezdravých plynů, které se také rozptylují do domácího prostředí. Naopak v difuzéru toto nehrozí. Vonná esence si díky tomu zachovává svoje důležité kvality a nemění se působením tepla.

Vůně v celém prostoru

Menší difuzér zvládne bez potíží vyvonět běžně velkou místnost. Aromalampa rozhodně nemá takovou sílu a její intenzita stačí většinou jen na to, aby ovoněla prostor okolo místa, kde stojí. Difuzér je pro dlouhodobé udržování příjemné vůně daleko efektivnější.

Bez svíček nehrozí nebezpečí

Do aromalampy je nezbytné neustále dokupovat svíčky. Nejen že to nahrává nebezpečí vzniku požáru, ale také je třeba počítat s tím, že svíčka z umělého vosku vylučuje chemikálie, je vyrobená nešetrným způsobem, a navíc vytváří zbytečné množství odpadu.

Zdravější, levnější a eko

Difuzér určitě předčí i kdejaké osvěžovače vzduchu. Ty bývají často plné chemických látek a také bývá jejich spotřeba vyšší čili jsou neekonomické a také neekologické. Takové osvěžovače také nesou hodně obalového materiálu, který nutně musí skončit v koši.

Snadná údržba

Aromalampu stačí použít párkrát a už ji musíte zbavovat nepříjemných usazenin. Ty se velmi obtížně odstraňují a je s nimi spousta starostí. Elektrický difuzér může být maximálně náchylný na vznik vodního kamene, ale při občasném vyčištění prakticky nehrozí žádné usazeniny a o zbytek se nijak starat nemusíte. Je to tedy snad to nejjednodušší a nejefektivnější řešení, jak svému bydlení dopřát příjemnou a dlouhotrvající vůni.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku