close

Nabídka bydlení je v Praze vskutku obrovská. Uvažujete-li, že se i vy přestěhujete do hlavního města ať již za prací nebo třeba z jiných důvodů, můžete si snadno přijít na své. Pokud toužíte po luxusním a komfortním bydlení v novém, popřemýšlejte o developerském projektu Trojická na Praze 2, jedná se o omezenou nabídku 28 bytů!

Rezidence Trojická poskytne nádech komfortu /
Rezidence Trojická poskytne nádech komfortu /

Rezidence Trojická poskytne bydlení s nádechem komfortu a luxusu. Jedná se o rohovou budovu, která se pyšní stylovými interiérovými, ale i exteriérovými prostory. K původním 23 bytovým jednotkám přibylo ještě pět dalších bytů, jež tvoří moderní nadstavbu. Mezonety a střešní terasy slibují překrásný výhled do okolí, který si zajisté oblíbíte!

Restaurace i fitness centrum součástí prostorů

Rezidence Trojická nepředstavuje pouze líbivou tvář vlastního bydlení.  Samotné bytové prostory jsou situovány do vrchních pater, dole na vás čeká odreagování a relaxace, příjemná restaurace nebo třeba fitness centrum.

Byty Trojická jsou k dispozici takřka okamžitě. Budete-li mít zájem, můžete si již nyní vybrat některou jednotku od velikosti 1+kk až po 4+kk.

Exteriér rezidence Trojická má zcela novou fasádu /
Exteriér rezidence Trojická má zcela novou fasádu /

Chcete-li bydlet v centru hlavního města, konkrétně na Praze 2 – Nové Město, na pravém břehu řeky Vltavy, tedy v prostředí, které představuje snadnou dostupnost téměř do všech částí města, máte o čem přemýšlet. Bude se jednat o pohodové zázemí se vším všudy, na své si přijdete, pokud máte rádi nakupování, ale i jste-li aktivně založeni. V blízkosti na vás totiž čeká několik sportovišť. Ať již jste mladý, prozatím bezdětný pár, nebo rodina, rezidence Trojická vytvoří domov, kterému nebude možno nic vytknout! Nabídka je ještě stále aktuální, ale mějte na paměti, že počet bytů je omezen. Doporučujeme se podrobněji podívat, co vám byty Trojická poskytnou a příliš dlouho neotálet s konečným rozhodnutím!

Tags : developerPraha

Komentáře k článku