close
no thumb

Hledáte kvalitní dveře do vašeho interiéru? Jste unaveni pravidelnou nabídkou velkých výrobců nábytku, které ho vyrábí jak na běžícím páse a který naleznete téměř v každé domácnosti? Vyhledáváte tradiční kvalitní českou výrobu? Pak se obraťte na tuzemskou společnost Solodoor a.s. Ta se na trhu pohybuje již více než 15 let a s výrobou dveří má bohaté zkušenosti.

Interiérové dveře značky Solodoor představují spojení kvality a stylu /
Interiérové dveře značky Solodoor představují spojení kvality a stylu /

Sortiment společnosti Solodoor a.s. zahrnuje výrobu širokého množství dveří a obložkových zárubní. Naleznete u ní dveře vnitřní vchodové, interiérové, speciální i protipožární. Design dveří je moderní a hodí se do každého domu či bytu. Vybrat si můžete dveře prosklené nebo plné, které se vyrábí v mnoha úpravách, a dále několik variant dveří z každé modelové řady na základě jejich dezénu a povrchu. Ke každým dveřím přísluší odpovídající obložkové zárubně, pro jejichž objednání budete potřebovat znát šířku zdi a rozměry dveří.

Ve speciálním konfigurátoru uvedeném na internetových stránkách společnosti www.solodoor.cz si můžete sestavit dveře na míru přesně dle vašich představ. Nejprve je třeba si vybrat modelovou řadu, poté zvolte konkrétní typ dveří této řady a následně navolte povrchovou úpravu a barvu. V náhledu pak uvidíte vybraný model dveří dle zadaných kritérií. Pokud máte malé prostory, vybírejte ze dveří do stavebního pouzdra nebo posuvné dveře na zeď. Mezi nejoblíbenější modely dveří patří fóliové typy a dveře dýhované.

Máte vybraný model dveří, stále však váháte, zda jste zvolili ten správný? I na to má firma Solodoor řešení. Interiérové dveře si na internetových stránkách zvizualizujte. Vyfoťte místo s dveřmi a fotografii nahrajte do vizualizátoru. Editujte pozici dveří, vyberte si dveře z nabídky a celý obrázek exportujte. Výslednou vizualizaci si můžete uložit a poté vyzkoušet i jiné modely dveří pro porovnání. Prozkoumejte tedy nabídku firmy Solodoor, udělejte si vizualizace a nakupte ryze českou kvalitní výrobu.

Komentáře k článku