close
szklo-w-kuchni-z-grafika-www-backsplash-pl-1
Fascinující design ohromí snad každého

Když se řekne sklo, většina lidí si představí sklenice a dekorativní předměty. Vzhledem ke své křehkosti by se zdálo, že do větších interiérových prvků není vhodné. Kalené nebo také tvrzené sklo splňuje všechny bezpečnostní požadavky a je vhodné například pro výplně dveří nebo skleněné stěny namísto klasických dělících příček. Krásné čisté linie dodají vašemu domovu velice moderní podobu.

Grafosklo – netradiční řešení

Grafosklo vám dává možnost jak vyzdvihnout design a stylové pojetí vašeho bydlení. A v čem spočívá jeho kouzlo? Grafosklo vytváří zalaminované textilie nebo digitální tisk. Dveře můžou být zdobeny například veselými dětskými motivy, barevnými či černobílými kruhy, čtverci nebo pruhy a všelijakými obrazy jako je třeba příroda. Jak už bylo zmíněno, využití grafoskla najdete také v dělících stěnách. Představte si otevřenou kancelář rozdělenou stěnami s originálními motivy. Samozřejmě i místnost rozdělená tímto jedinečným způsobem bude působit vysoce elegantně a moderně. Skleněné stěny se dají využít rovněž jako sprchové zástěny. Navíc budete mít neustále přehled co se děje a skrývá za stěnou.

70030200_10-Szklo-z-grafika-Naprawy-Remonty
Grafosklo můžete využít i jako výplň dvěří

Grafosklo má taky své místo v kuchyni. Nehledejte obklady mezi běžně nabízeným zbožím, ale zkuste se zaměřit na ty skleněné, které jsou i mnohem lepší z hlediska následné údržby. I zde máte možnost vybírat z mnoha motivů a návrhů. I dvířka v kuchyňské lince mohou být tvořena grafosklem. Nechte se unést kouzlem skla a vytvořte si příjemné prostředí.

Tags : bytové prvkydesignmoderní styl

Komentáře k článku