close

Máte pocit, že tapety patří do „starého železa“ a v době kapitalismu nemají co dělat? Omyl je pravdou. Opravdu stylové tapety vyrobené z kvalitních materiálů jsou zpět v módě a zdobí zdi nejednoho dětského pokoje, ložnice nebo koupelny. Jejich výrobci se zaměřují především na zajímavý design a kvalitu, láká-li vás tedy jejich objednání, nechte se inspirovat internetovými stránkami www.tapety-sarka.cz/Tapety-podle-materialu/Vinylove-tapety/.

Vyberte si tu správnou tapetu /
Vyberte si tu správnou tapetu /

Společnost Tapety Šárka nabízí prodej specifických špičkových tapet dle jejich materiálu, tématu či barev a v portfoliu e-shopu naleznete i fototapety na zeď, fototapety Disney určené dětským pokojům a rozmanité samolepící dekorace. Mezi nejoblíbenější typy tapet patří vinylové a vliesové typy. Výhodou vliesových tapet je jejich forma lepení. Ta totiž probíhá za sucha, tudíž je pohodlná a jednoduchá. Vybírat můžete z velkého množství různých motivů, vzorů a barev a zvolit lze typy s prostřihem nebo bez něj.

Na rozdíl od tapet vliesových jsou vinylové tapety voděodolné a snadno se omývají vodou. Díky této funkci se hodí i do koupelen a na toalety, ozdobíte s nimi tedy skutečně každou místnost vaší domácnosti. Jejich další výhodou je skutečně dlouhá životnost čítající až 20 let. Dekory připomínají kachličky, cihlové zdi, orientální vzory, výběr je zkrátka rozmanitý a stojí za prozkoumání.

Pokud si s výběrem tapet nejste jisti a máte k nim dotazy, pracovníci společnosti Tapety Šárka vám rádi při výběru poradí. Neváhejte tedy a zmodernizujte své bydlení. Pořiďte si stylové tapety a ozdobte jimi obývací pokoj, kreativní pracovnu nebo rozjasněte dětský pokoj.

Tags : tapety

Komentáře k článku