close
no thumb
plastová okna jsou oblíbeným řešením
plastová okna jsou oblíbeným řešením

V dnešní moderní době máme zvýšené požadavky a nároky na celou řadu stavebních prvků našich domácností. Důkazem jsou například okna, ty musí plnit na sto procent jak stránku své funkčnosti, tak i kvality a designu. Je úplně jedno, jestli preferujete dřevěná okna nebo plastová okna, vždy je žádoucí tyto požadavky co nejvíce splnit. Přes bohatou nabídku potom samotný není výběr kolikrát nejjednodušší a už vůbec nemusí být nejšťastnější. Zvolíte-li společnost Sulko, která píše v průběhu roků jedinečný příběh plný růstu, neuděláte chybu!

Několik mezníků

Všechno to začalo v roce 1993 v bývalém kravíně v Rovensku. Tehdy byla založena malá rodinná firma na výrobu plastových oken pro širokospektrou skupinu potenciálních klientů. O chod celé firmy se v počátcích staralo pouhých 7 lidí pod taktovkou Libora Suchánka. Postupně se společnost rozrůstala a bylo jasné, že malé prostory nebudou stačit, v roce 1997 se tety Sulko stěhuje do Zábřehu, konkrétně do budovy bývalých dřevařských závodů, zde je nejprve soustředěna administrace Sulko, později i výrobna plastových oken. V roce 1999 se již slavil první milion za den.

dveře jsou k dispozici v mnohých variacích
dveře jsou k dispozici v mnohých variacích

V roce 2002 Sulko nabízí nové produkty, jedná se zejména o první specializovaná okna do panelových domů. V roce 2004 potom výrazně stoupla prezentace a vývoz do zahraničí. Sulko se pravidelně zúčastňuje předních veletrhů. Rok 2005 potom přinesl opět rozšíření sortimentu, nyní v podobě hliníkových oken a dveří. Rok 2007 je opět o rozrůstání týmu, rozšiřuje se i pokrytí pobočkami po celé České republice. O tom, že se se Sulko počítá vážně v roce 2008 svědčí fakt, že Libor Suchánek vyhrál soutěž o podnikatele roku Olomouckého kraje.

I v následujících rocích postupně dochází ke stále větší variabilitě sortimentu. Je třeba zdůraznit kvalitu a propracovanost do nejmenších detailů. Takový je příběh Sulko, příběh firmy, která produkuje plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře, příběh firmy, která je tu pro každého z vás!

Tags : moderní styl

Komentáře k článku