close

Indigová modř není oblíbenou barvou jen v obchodech s oděvy, ale postupně se dostává i do našich domovů, kde skvěle dotváří příjemné domácí prostředí. Chcete si je vytvořit také?

Indigová modř znovu proniká do bytového designu
Indigová modř znovu proniká do bytového designu

Indigová modř má dveře otevřené

Nechcete se pouštět do nikterak výrazných změn, ale rádi byste nějakým způsobem oživili váš interiér? Pak začněte doplňky v indigové barvě a uvidíte, jak váš domov razantně promění. Skvěle vypadá indigová barva v kombinaci s bílou, takže pokud máte světlý nábytek, výsledný dojem bude skutečně stát za to. Nemusíte se však bát ani kombinací s jinými barvami, avšak ty tolik neprokouknou jako již zmíněná varianta modré a bílé.

Po jakých doplňcích sáhnout

Vaše kuchyně jistě ráda přivítá některé nové kousky z ručně malované keramiky. S pomocí modré barvy na porcelán, která je v dostání v prodejných s výtvarnými potřebami, můžete sami nazdobit bílé porcelánové talíře, vázy apod.
Oblíbený je i modrotisk, který je také finančně nenáročný a na kuchyňských utěrkách bude vypadat skutečně skvěle. Stejným způsobem můžete vytvořit různá prostírání na váš kuchyňský stůl a zejména pak ubrus.

Chcete dosáhnout velké změny? Žádný problém!

Skvěle ladí indigová modř s bílou barvou
Skvěle ladí indigová modř s bílou barvou

Pokud vám nestačí jen několik doplňků v indigové barvě a chcete dopřát svému interiéru výraznou změnu, zauvažujte o výmalbě stěn do tohoto odstínu. K dostání je také mnoho tapet na stěnu s různými motivy a vzory v indigové barvě na bílém pozadí a obráceně. Indigová barva navíc pronikla i do světa nábytku, takže není problém v ní sehnat například skříň, komodu, pracovní stůl či postel. Opět zde bude v kombinaci s bílou vypadat naprosto perfektně.

Simona M

The author Simona M

Leave a Response