close
Svíček existuje mnoho druhů
Svíček existuje mnoho druhů

Zkuste na chvilku zapomenout na praktickou funkci různých svící a svíček a podívejte se na ně z pohledu dokonalého designu a schopnosti proměnit interiér v to nejútulnější místo. Svíčky jsou skvělou dekorací pro každého z vás a my vás o tom dnes přesvědčíme.

Barvy, tvary, vůně
To jsou faktory, pomocí kterých můžeme nové svíčky vybírat. Na trhu jsou k dostání jak různé velikosti, tak i tvary. Špičaté svíce, andílci, rozkvetlé růže, srdíčka, medvídci – to je namátkou jen několik tvarů, které můžete sehnat. Podobně pestrá je i paleta barev, které se pro tvorbu svící používají. Už dávno totiž nepřevládá tradiční bílá. Výjimkou nejsou ani svíčky duhové, pruhované a podobně. Co však z obyčejných svíček dělá skutečně skvělý interiérový doplněk je vůně. Aromatické svíčky dokáží během několika minut provonět celý byt. Pokud tedy chcete, aby váš interiér voněl po vanilce, jahodách nebo čerstvě vypraném prádlu, sáhněte po voňavých svíčkách.

Doplňky, které budete chtít

Dekorační svíce si zamilujete i vy
Dekorační svíce si zamilujete i vy

Dekorací nejsou ale jen svíčky samotné. Dokupovat k nim totiž lze i různé stojany a svícny. S těmi se skutečně na současném trhu roztrhl pytel. V moderním interiéru budou skvěle vypadat i menší lucerničky, do kterých se umísťují čajové svíčky. Je mnoho způsobů, jak pomocí svíček oživit svůj stávající interiér. Nebojte se experimentovat a pořídit si několik typů svící, které různě nakombinujete. Získáte tak nejen útulné, ale i romanticky působící prostředí.

Tags : dekoraceinteriér

The author Simona M

Leave a Response