close
Spolupráce

Toužíte po vlastní vířivce? Relaxujte, kdykoliv vás to napadne!

perseus1

Vlastní vířivka je synonymum pro dokonalou relaxaci, kterou si můžete dopřát, kdykoliv budete chtít. Je to určitě luxus, který se ale při stále zajímavějších cenách stává mnohem dostupnějším, než bývalo minulosti. Nemusíte tak do vířivky už pouze do wellness centra, ale může vám k tomu stačit doslova pár kroků. Co je při výběru vířivky nejdůležitější a na co nezapomínat? Také na to se podíváme v našem článku.

Vířivka
Vířivka

Důležité je, jak budete vířivku využívat

U každé vířivky je samozřejmě to nejdůležitější schopnost pracovat s vířivými proudy. Je toho dosaženo díky speciálním masážním tryskám, které jsou schopny zajistit vašemu tělu dokonalou relaxaci. Může to být jak uvolnění po celodenním sezení v práci, tak třeba po náročném sportovním výkonu. Typickou volbou jsou v dnešní době akrylátové vířivky, a to proto, že jsou vyráběny z odolných materiálů. Zpravidla na ně tak dobří výrobci poskytnou rovněž dlouhou záruku, což je samo o sobě garancí, že vám zařízení bude dlouho sloužit. Před volbou vířivky je důležité si uvědomit:

  • Kolik osob bude vířivku využívat
  • Jaký na ni máte vyhrazený rozpočet

Vířivky pro více osob jsou samozřejmě dražší, jsou zároveň rozměrnější, tak je potřeba počítat s tím, zda na ni máte optimální prostory. Dražší vířivky zpravidla také poskytují větší počet masážních trysek a důkladnější možnosti masáže. Je na vás, zda se rozhodnete připlatit si za rozšířené funkce a vyšší komfort.

Dokonalý relax

Také je vhodné vybírat vířivky, které nabízejí kvalitní izolační systém, což zvyšuje ekonomiku provozu. Vhodné je také, když se výrobce rozhodne pro využívání aktivního kyslíku, díky čemuž není nutné sázet tolik na chemii. Můžete si vybírat oddechové vířivky, které budou zabudované třeba v terase, ale jsou také na výběr vířivky samostatně stojící. Zvažte sami, které řešení vám bude více vyhovovat.

Tags : vířivky

Autor Jaroslav

Komentáře k článku