close

Tak jako se mění rok od roku, sezóna od sezóny móda a mobilní či počítačová technologie, mění se i bytový design a interiérový styl. Proto se nyní podíváme, jaké interiérové styly a designy budou v příštím roce, tedy v roce 2015 nejtrendovější a nejstylovější.

V roce 2014 přišlo do módy a do povědomí mnohých z nás široké množství nových interiérových designů, jako je styl Vintage, Skandinávský, Provensálský, Retro, Rustikální či Industriální styl a mnohé další. Jaké z těchto stylů či jaký z nových stylů budou trendy v roce 2015? V dnešním díle se však pobavíme jen těch ze stylů, které byly šik v roce 2014 a budou šik i v roce 2015. V příštím díle se pobavíme o stylech nových.

3-Ethnic-Style

Provensálský styl

Klasickým a velmi oblíbeným stylem z loňského roku je Provensálský styl francouzského venkova. Byty v tomto stylu využívají světlé barvy, světlo a slunce, dřevo a porcelánové nádoby.

Industriální styl

Velmi surovým stylem, který je však velmi stylový, je industriální styl. Ten využívá všechny přirozené prvky loftů, jako jsou trubky, měď a kov, dřevo a cihly.

V následujícím díle se dozvíte více.

Tags : Industriální stylProvensálský styl

The author Markéta Vlková

Leave a Response