close
no thumb

infrarot-schranken-arbeitsbereich-staubsauger-roboters-begrenzen-bild-pearl-13893Chcete mít vždy uklizeno? Toužíte po ryzí podlaze a čistém koberci? A to hlavní, rádi byste to všechno měli bez námahy? Přichází řešení, pořiďte si robotický vysavač, který tu otravnou práci udělá za vás. Robotické vysavače za chvíli oslaví pět let na trhu a s námi zjistíte jejich pro i proti. Základním faktorem pro rozhodování o koupi robotického pomocníka bude pro většinu z vás zajisté cena. Robotické vysavače se pohybují v částkách od několika tisíc až po desítku tisíc. Cena se samozřejmě odvíjí od značky, vlastností a funkcí a vašich požadavků. V tomto případě ale platí, že nejlevnější nebrat!

Od nejlevnějších robotických vysavačů nemůžete čekat žádné zázraky. Proto si při výběru dávejte pozor, co váš budoucí pomocník bude umět. Určitě oceníte několikastupňový vysávací systém, při kterém proti sobě rotují dva a více kartáčů a tím přináší optimální sací výkon. Některé robotické vysavače mají systémy a čidla na rozpoznání silně znečištěného místa a tím mu věnují při vysávání zvýšenou pozornost. Máte koberce s vysokým vlasem a bojíte se, že se vám do něj vysavač zamotá? I na to mysleli výrobci a opatřily vysavače funkcí proti zamotání do koberců nebo třeba kabelů a dlouhých závěsů. Velmi ocenitelná vlastnost robotického vysavače je bezpochyby ta, že si sám dokáže zmapovat plochu k úklidu a také sám zajede dobít baterky. Líbit se vám bude funkce nastavení času, kdy bude robot uklízet, nebo další vychytávky.

philips-homerun-robotic-vacuum-cleanerRobotické vysavače  jsou bezsáčkové, ekologické, multifunkční a některé dokonce umí i vytírat. Robotické vysavače nově přichází upraveny jako robotické sekačky trávy. Je to zkrátka pomocník, který uklízí, když vy máte nohy nahoře.

Tags : technika

Komentáře k článku